CD: Kedy z vás bude milionár…? (Len krátky čas zdarma)

CD: Kedy z vás bude milionár...?

CD: Kedy z vás bude milionár…? Zdarma na váš Email

Nahrávka, ktorá zmení váš pohľad na vaše presvedčenia, priority a ciele. Stiahnite si komplet CD. Pozor: Len na krátky čas zdarma.

V CD: Kedy z vás bude milionár…? sa dozviete:

  • Ktoré presvedčenia vás brzdia na ceste za vašou prosperitou?
  • Ako to, že väčšina ľudí nedosahuje svoje ciele?
  • Je vôbec vašim cieľom byť milionár?
  • Váš pohľad na peniaze spôsobuje, či máte, alebo nemáte peniaze…

Zdarma na váš Email – CD: „Kedy z vás bude milionár…?“

*Zadajte email a odošlite —>>
Len krátky čas zdarma!

Zadajte váš Email, a odkaz na stiahnutie CD: „Kedy z vás bude milionár…?“ vám pošleme celkom zdarma hneď teraz.**

Varovanie: Informácie z tohto CD spôsobujú zmeny. Už u mnohých ľudí spôsobili zmenu vnímania svojich hodnôt, cieľov, priorít a pohľadu na peniaze. Je veľmi pravdepodobné, že toto CD spôsobí zmeny aj u vás. Preto si dôkladne zvážte, či vôbec chcete svoje priority, pohľad na seba a na peniaze zmeniť.
Ak nemáte radi zmeny, neodporúčame vám toto CD počúvať.

Čo nájdete na CD?

K tomu, aby ste dosiahli svoje ciele a mohli si vytvárať život vašich snov, potrebujete určité presvedčenia. Pretože načo sú vám návody na úspech a bohatstvo, ak ste sami presvedčení, že peniaze sú zlé a že bohatí ľudia sú kriminálnici?

Stopy na CD (43:48):

  1. Presvedčenia tvoria realitu (9:57)
  2. Obmedzujúce presvedčenia (10:04)
  3. Tvoje ciele (11:58)
  4. Peniaze (11:49)

Ukážka:

  • Vaše podvedomie vás vždy ochraňuje. A ak má vaše podvedomie vryté, že peniaze sú zlé, tak vás pred peniazmi ochráni. To spôsobí, že sa vám peniaze budú „vyhýbať“. O tejto téme sa dozviete v častiach: „Presvedčenia tvoria realitu“, „Obmedzujúce presvedčenia“ a „Peniaze“.
  • Ďalej zistíte, čo sú vaše životné ciele a ako si ich definovať. V časti „Tvoje ciele“ sa dozviete, kde robí väčšina ľudí chyby pri definovaní svojich cieľov. A samozrejme sa dozviete, ako si máte ciele definovať tak, aby ste ich aj dosahovali.

Čo na CD v žiadnom prípade nenájdete?

Na tomto CD nenájdete tipy, kam investovať peniaze. Ani návody, v ktorom odvetví a akým spôsobom zbohatnete. Dôvod? Toto CD má za cieľ byť nadčasové. Aj sami zrejme vnímate, že investičné možnosti, dokonca celé – desiatky rokov prosperujúce – odvetvia z jedného dňa na druhý prestávajú fungovať. A vznikajú nové – nepredvídateľné možnosti.

Na prvý pohľad pôsobí paradoxne, že sa autori na CD zaoberajú peniazmi pomerne málo. Lenže presne tak to funguje v realite. Ak sa totiž budete zaoberať iba peniazmi a nebudete sa zaoberať svojimi postojmi a hodnotami, svoju prosperitu nedosiahnete.

CD postavené na konkrétnych návodoch na zbohatnutie by stratilo svoju platnosť už v deň svojho vydania. – Peter Sasín –

A práve preto vám Peter Sasín a Iveta Klimeková prinášajú informácie, ktoré budú platné stále. A keď sa podľa nich budete riadiť, bude vám jedno, aké zmeny v budúcnosti nastanú. Vy budete totiž patriť k ľuďom, ktorí si dokážu vytvoriť prosperitu a hojnosť v každej situácii.

„Kedy z vás bude milionár…?“ – len na extrémne krátky čas zdarma

CD Kedy z vás bude milionár...?

CD Kedy z vás bude milionár…?

Nahrávka: Kedy z vás bude milionár…? je k dispozícii zdarma len na krátky čas.

Je možné, že už o hodinu túto ponuku z nášho webu stiahneme. Potom sa bude dať CD už len zakúpiť.

Vyplňte preto hneď teraz váš email do políčka nižšie a už o niekoľko sekúnd môžete začať. Prajeme vám príjemné a podnetné počúvanie.

*Zadajte váš email a odošlite —>>
Len krátky čas zdarma!

 

 

*Na váš email vám  pošleme odkaz na bezplatné stiahnutie nahrávky: „Kedy z vás bude milionár…?“ vo formáte .mp3. Navyše získate prístup k pravidelným Novinkám o NLP (Neuro-lingvistickom programovaní), ktoré Vám budeme posielať cca 3-4 krát za mesiac na email. Samozrejme bezplatne. Získate tak informácie, ktoré nikde inde nenájdete a ktoré vám pomôžu vo vašom rýchlom osobnom raste.

**Vážime si vaše súkromie. Preto vám garantujeme, že vaše údaje ochránime a nikomu tretiemu ich neposkytneme. Ani vám nebudeme zaplňovať schránku spamom. Cca 3-4 krát za mesiac od nás dostanete hodnotné informácie, ktoré súvisia s vašim osobným rastom. Z odberu Noviniek o NLP sa samozrejme môžete kedykoľvek odhlásiť.

NLP Akadémia - official member of Society of NLP