Termíny seminárov NLP Akadémie

 

Dátum

Názov seminára

Dní

25.11. 2017 > Deň Cieľov 1
13.1. 2018 > Charisma Day 1
(13.-18.2.)+(27.3-1.4.) 2018 NLP Practitioner (Certifikovaný!) 12
13.-16.2. 2018 > Ultimatívny Úvod do NLP 4
21.-22.3. 2018 > Magická Rétorika 2
(3.-8.4.)+(1.-6.5.) 2018  > NLP Master (Certifikovaný!) 1

Google kalendár – Prehľad termínov seminárov NLP Akadémie

(Šípkami preklikávajte mesiace…)

Ako preniesť termíny do vášho Google kalendára? Ak máte účet Google… môžete si jediným kliknutím na tlačidlo vpravo dole v kalendári preniesť všetky termíny našich seminárov do vášho Google-Kalendára. (Popr. kliknite na konkrétny seminár a potom v bubline kliknite na „Kopírovať do môjho kalendára“. Do vášho kalendára tak presuniete len termín tohto školenia a nie celý náš kalendár.)

Prihláška na semináre >>

NLP semináre pre váš osobný rast

Tento rok môže byť ten najúspešnejší - Semináre NLP Akadémie

Tento rok môže byť ten najúspešnejší – Semináre NLP Akadémie

Na seminároch NLP Akadémie si osvojíte metódy z modelu NLP a budete ich schopní preniesť do svojho každodenného života. Je pritom jedno, či pôjde o váš súkromný alebo pracovný život.

Už počas našich NLP seminárov dokážete napr.:

  • ľahšie a lepšie komunikovať,
  • získate nové a účinnejšie stratégie,
  • budete uvoľnenejší a suverénnejší
  • ako “vedľajší efekt” získate viac radosti zo života…

Tréneri NLP Akadémie majú vzdelanie od svetovej špičky

Naši tréneri absolvovali výcvik pod osobným dohľadom spoluzakladateľa NLP – Dr. Richarda Bandlera. Minimálne raz za dva roky absolvujú naši tréneri u Dr. Richarda Bandlera nové certifikovanie. Z toho profitujete vy – máte tak zaručené, že naše vedomosti sú aktuálne a svojej práci naozaj rozumieme.

Od Dr. Richarda Bandlera sa NLP učili aj také hviezdy osobného rozvoja a autori miliónových bestsellerov, ako je Paul McKenna, či Anthony Robbins.

Prečítajte si ohlasy na semináre NLP Akadémie

Zdravím Peter,

chcel som Ti len veľmi, veľmi, veľmi poďakovať za dnešný seminár. Bol naozaj úžasný a ja osobne som si v ňom našiel veľmi veľa vecí, ktoré začnem aplikovať do svojho života. Bol to jeden z mála seminárov, na ktorom som spravil veľké rozhodnutie.

Veľmi ma potešilo tvoje tvrdenie, že všetko dôležité pre úspech už vlastne máme v sebe, pretože som zastáncom rovnakého názoru. Týmto mailom som ti chcel len vysloviť obrovskú vďaku za to čo robíš a ako to robíš. Si veľmi cenný a nenahraditeľný človek, pre celý osobnostný rozvoj na celom Slovensku a nebojím sa povedať, že aj v Česku.

Svet osobnostného a profesného rozvoja potrebuje takých ľudí ako Ty, pretože taký tu ešte nie je.

Veľmi si ma inšpiroval k môjmu ďalšiemu rastu a uvedomil som si množstvo úžasných vecí, ktoré by som si neuvedomil keby sa semináru nezúčastním.

Teším sa na ďalšie semináre, ktoré s tebou a Ivetkou absolvujem. Vyjadri prosím za mňa ešte raz veľkú vďaku aj Ivetke, ktorá je rovnako ako ty veľmi inšpiratívny človek. Ďakujem za Vás oboch, to čo robíte, robíte geniálne.

Tomáš Blažo, The Vision, s.r.o. www.thevision.sk

Ďalšie ohlasy na semináre NLP Akadémie >>

Len na našich NLP seminároch získate certifikát od Dr. Bandlera

Po absolvovaní seminára NLP Practitioner a NLP Master získate certifikát podpísaný zakladateľom NLP Dr. Richardom Bandlerom.

Vedeli ste, že: Certifikát priamo od zakladateľa NLP, že ste licencovaný NLP Practitioner alebo NLP Master, získate len u nás, na NLP Akadémii?

NLP Akadémia - official member of Society of NLP