Čo zažijete na Dni cieľov túto sobotu?

Deň cieľov - seminár pre ľudí, ktorí chcú rýchlejšie a ľahšie dosahovať svoje sny

Deň cieľov – seminár pre ľudí, ktorí chcú rýchlejšie a ľahšie dosahovať svoje sny

Deň cieľov sa blíži. Je to posledný Deň cieľov s NLP Akadémiou až do Novembra 2013. Už túto sobotu (2. marca) sa môžete pripojiť k skupine ľudí, ktorá sa bude venovať svojim postojom, hodnotám a cieľom.

Okrem toho spoznáte základy NLP a niektorí z vás možno prídu o svoje fóbie :)

Ciele dosahujte s dobrým pocitom

Podľa čoho zistíte, že ste na správnej ceste za svojimi cieľmi…?? Som presvedčený, že je to práve o vašich hodnotách. A o vašich pocitoch.

Pretože ak dlhodobo zažívate na ceste za cieľmi tie hodnoty, ktoré spájate s týmito cieľmi, tak vtedy sa tá cesta ukáže ako správna.

Ak je teda vašou hodnotou v živote radosť, je veľmi vhodné, aby ste radosť zažívali vo všetkých fázach dosahovania vašich cieľov.

Vedeli ste, že len 0,5 % ľudí plánuje svoje pocity?

Toto číslo si veľmi ľahko overíte. Opýtajte sa najprv sami seba, kedy ste naposledy plánovali, v akom emočnom stave navštívite vášho zákazníka. Kedy ste plánovali, v akom emočnom stave sa s ním budete lúčiť? A aký bude jeho emočný stav… Ešte nikdy? Opýtajte sa to vašich kolegov, zákazníkov, partnerov – kohokoľvek.

Väčšina ľudí vám povie, že si plánujú, koľko času so zákazníkom (rodinou, pri športe atď.) strávia. Lenže už si neplánujú, v akom pocite tento čas strávia.

Pritom najlepšie výsledky dosahujú tí, ktorí si tento čas najviac užijú.

Príklad: Koučujem jedného vrcholového profesionálneho športovca. A práve plánovanie toho, s akým pocitom ide do zápasu a s akým pocitom z neho odchádza, spôsobuje podstatné výsledky. Pretože fyzické schopnosti má podobné ako stovky jeho spoluhráčov alebo súperov. A práve vtedy rozhoduje to, v akom emočnom stave sa počas svojho výkonu nachádza.

Preto je napr. Roger Federer najlepším tenistom v histórii planéty. Pretože robí niečo, čo ostatní s rovnakými alebo veľmi podobnými schopnosťami nerobia. Dokáže plánovať svoj emočný stav (a to je hlavne o koncentrácii a o tom, podľa čoho zistíte, že ste svoj cieľ dosiahli. Podľa čoho zistíte, že si to práve užívate?).

Príďte na strhujúci seminár o vašich cieľoch a o novom pohľade na život

Už túto sobotu – 2. 3. 2013 v Bratislave. Seminár vedú Peter Sasín a Iveta Klimeková.
Cena je 139,- EUR na osobu.

Zažite osobne a zblízka dvoch excelentných NLP Trénerov, ktorí vám pomôžu dosiahnuť presne tie zmeny, ktoré potrebujete pre dosahovanie vašich snov. Pretože NLP používame tak, aby ste už pri počúvani toho, čo hovoríme, prechádzali pozitívnymi zmenami.

Prihláste sa na seminár >>

Na seminári Deň cieľov sa dozviete:

 • Prečo nestačí dávať si ako cieľ peniaze, a to ani v prípade ak ide o vašu firmu?
 • Ciele a vaše zdravie
 • Vaše presvedčenia tvoria vašu realitu
 • Modely sveta – staré a nové uvažovanie
 • Zákon príťažlivosti – nezmysel, alebo to naozaj funguje? Čo väčšina ľudí nepochopila správne?
 • Metaprogramy
 • Čo je to cieľ? Čo cieľ nie je?
 • Trojuholník plánovania
 • Najčastejšie chyby pri určovaní cieľov
 • Tri brzdy úspechu
 • … a mnoho ďalších informácií

Prihláste sa na seminár >>

Navyše si na vlastnej koži vyskúšate NLP

Zistíte, ako spracúvate informácie a ako to robíte, keď si vytvárate rôzne pocity (negatívne aj pozitívne). A samozrejme sa presne dozviete, ako ste to robili doteraz, že niektoré ciele ste dosahovali s ľahkosťou a niektoré ste zatiaľ nedosiahli vôbec.

Môžete sa skutočne tešiť, pretože to bude skvelý deň. Tešíme sa na vás a na skvelú atmosféru v Deň, kedy sa mnohé zmení :)

Peter Sasín

Peter Sasín
Medzinárodný NLP Tréner
www.NLP-Akademia.sk

P.S: Voľných je ešte niekoľko miest. Okrem toho je to posledný seminár bez navýšenia o DPH. Na termín v Novembri už bude pripočítaná 20 % DPH. Seminár bude potom stáť minimálne 167 €. Dnes ho môžete mať za 139 €. Preto sa rozhodnite rýchlo. Stojí vám to za to, začať robiť veci inak ako doteraz? Tak príďte v sobotu do Bratislavy :)Články a Vysielanie NLP Akadémie vo vašom mobile alebo tablete? Kliknite na Google play, alebo na App Store a stiahnite si aplikáciu NLP Akadémie:

Aplikácia NLP Akadémie pre Android na Google Play - kliknite

available-on-the-app-store-logo

Peter Sasín Kniha TRIUMF - Váš nový životný príbeh v predaji

 

No comments yet.

Pridaj komentár

NLP Akadémia - official member of Society of NLP