NLP Practitioner – certifikovaný NLP Kurz s certifikátom od zakladateľa NLP

Certifikovaný 12-dňový NLP Seminár (s certifikátom od zakladateľa NLP!)

Trvanie: 12 dní (2 bloky po 6 dní)

BRATISLAVA:
Časť 1: (Ut-Ne) 27.7. – 1.8.2021
Časť 2: (Ut-Ne) 2.8. – 8.8.2021
Miesto: Bratislava

Tréneri: Peter Sasín, Iveta Klimeková (obaja licencovaní a certifikovaní NLP Tréneri priamo Dr. Bandlerom – zakladateľom NLP)

Na seminári získate celosvetovo platný certifikát priamo od zakladateľa NLP – Dr. Richarda Bandlera. Samozrejme s jeho vlastnoručným podpisom.

Váš pohľad na seba a na svet už nebude taký ako predtým. Zistíte, že po kurze NLP Practitioner dokážete lepšie vnímať seba aj iných.

Už počas seminára podvedome zmeníte svoje komunikačné vzorce.

Takže dokážete uvoľnene, suverénne a hlavne úspešne komunikovať v akejkoľvek situácii. Dôležité je, že po seminári NLP Practitioner si dokážete vytvoriť to, čomu v NLP hovoríme osobná sloboda.

Certifikovaný NLP Practitioner je pre vás vhodný, ak…

 • ste manažér, ktorý chce úspešne viesť svojich ľudí
 • ste rodič, ktorý chce dať svojim deťom nové možnosti pre ich ďalší a radostný vývoj
 • ste lekár, terapeut, kouč a chcete zlepšiť svoje komunikačné schopnosti pri práci s vašimi klientmi
 • chcete spoznať tajomstvo účinnej komunikácie
 • chcete prekonať strach (napr. z vystupovania pred ľuďmi, zo skúšok, z autorít, z opačného pohlavia…) a získať pocit istoty a pohody pri akejkoľvek „náročnej“ situácii
 • ste presvedčení, že vaše okolnosti (vek, pohlavie, rodina, spoločenské postavenie…) vám neumožňujú spĺňať si fantastické a veľké ciele
 • chcete byť sebavedomejší a sebaistejší
 • hľadáte nové výzvy
 • chcete nájsť a naplno žiť to, čo vám naozaj prináša radosť a uspokojenie…

„To, o čom som sa neodvážil ani len snívať, dnes skrátka žijem…“

Lekári mu nedávali šancu. Vraj už sa nebude môcť od krku nadol nikdy hýbať. Rado po tréningu na NLP Akadémii (NLP Practitioner, NLP Master) dokazuje zdanlivo nemožné. Naučil sa svoju myseľ používať tak, aby sa stala jeho najmocnejším spojencom. Výsledky? Fenomenálne! Gratulujeme Rado a tešíme sa na Tvoje ďalšie úspechy! Pozrite si jeho inšpiratívny príbeh. Aký bude ten váš?

Rado Kozlov, NLP Practitioner a NLP Master (na NLP Akadémii)

Len na NLP Akadémii získate certifikát, vlastnoručne podpísaný spoluzakladateľom NLP – Dr. Bandlerom

Po absolvovaní seminára NLP Practitioner a NLP Master získate certifikát, vlastnoručne podpísaný zakladateľom NLP – Dr. Richardom Bandlerom.

NLP Practitioner - Certifikat NLP Akademia

Vedeli ste, že: Certifikát priamo od zakladateľa NLP, že ste licencovaný NLP Practitioner alebo NLP Master, získate len u nás, na NLP Akadémii?

Znie to neuveriteľne a funguje to

Naše NLP semináre sú postavené tak, že aktivujú vaše skryté i zjavné schopnosti tou najkratšou a najrýchlejšou cestou. Zistite, aké ste doteraz používali stratégie a nahraďte ich novými – takými, ktoré vám umožnia váš rýchly rast.

NLP Practitioner na NLP Akadémii

Keď som sa na Petra Sasína obrátila s otázkou, či vie pomôcť mojej dcére,…

Nedá mi to… moja skúsenosť s NLP = zázraky sa dejú, alebo životné zmeny v čom len ty chceš. To, že chceš je najdôležitejšie. Nástroje, stratégie ti poskytne NLP.

Keď som sa na Petra Sasína obrátila s otázkou, či vie pomôcť mojej dcére z ťažkých, 10 rokov trvajúcich, depresívnych stavov, ubezpečil ma, že technikami NLP to ide.

Peťo, ďakujem za trpezlivé, niekedy aj polhodinové telefonické konzultácie. Uverila som. Najprv som sama absolvovala seminár Tajomstvá hypnózy. Zrazu si uvedomíš, aké dôležité je byť bdelý v komunikácii. V takej bežnej veci, ktorú robíš každý deň – či vlastne „furt“.

A začneš vnímať všeličo, čo si si doteraz neuvedomoval. Ako keď otvoríš veľké vráta a zrazu sa ti naskytne úplne nový obraz. A ty máš tú moc – tým, čo robíš furt a stále – svojou rečou, ten obraz farbiť, dotvárať a pretvárať. A ja to robím, stále. Lebo tréning robí majstra.

S dcérou Luciou sme sa rozhodli, že jej depresie bude riešiť účasťou na NLP Practitioner. Aj s ohľadom na želané profesné perspektívy a jej záujmu o pracovné uplatnenie. Úspešne absolvovala. Bez antidepresív, ktoré počas kurzu vysadila. Po rokoch trápenia sa cíti dobre. Stále bez antidepresív. Zrazu, po rokoch sa jej do normálu upravila srdcová frekvenica – bez liekov, zlepšil stav kože…

Ďakujem Peťo, ďakujem Ivetka.
Teraz je súčasťou projektu Prosperity akadémie pod mentorským vedením Petra Sasína. A začala budovať svoju budúcnosť. Rozhodla sa. A ja už teraz viem, že úspešne.

Môj muž: „Čo to zas počúvaš? Sasína? Ja: Áno, lebo mi má čo povedať.“ :)
On sa učí od Bandlera, ja sa učím od Sasína. Učím sa od tých najlepších.

Ďakujem za to, že mám tú možnosť.

Antónia Bartošová, Prievidza

NLP Practitioner – Semináre NLP Akadémie patria medzi nezabudnuteľné zážitky :)

NLP Practitioner – Semináre NLP Akadémie patria medzi nezabudnuteľné zážitky :)

Účastníci potvrdzujú: Semináre NLP Akadémie patria medzi nezabudnuteľné zážitky

Pričom dôraz kladieme na „nezabudnuteľné“. Nie ani tak preto, že si spomienky na naše semináre veľmi dlho uchováte v pamäti.

Nezabudnuteľné sú hlavne schopnosti, ktoré si na seminári osvojíte (lepšie povedané: schopnosti, ktoré v sebe objavíte).

Našiel som viac, než som si vedel predtým predstaviť

Ivetka Klimeková a Peter Sasín, chcem sa vám poďakovať za neuveriteľných 12 dní na NLP Practitioneri, ktoré som naplno prežil aj s ďalšími skvelými ľudmi. Bola to jazda, na ktorú nezabudnem a verím, že sa čoskoro zopakuje. Ste úžasní ľudia, veľkí profesionáli a špičkoví NLP tréneri. Dostal som otázku, či som našiel to, čo som hľadal… Našiel som viac, než som si vedel predtým predstaviť a teraz viem, že znesiem ešte oveľa oveľa viac :-)

Matúš Miklošík, Bruck an der Leitha (cez facebook.com)

NLP Practitioner predstavuje najplodnejšie obdobie v mojom živote…“


Martin Baláž, Žiar nad Hronom

NLP vám odovzdávame inak

Na našich seminároch nemáte pocit, že sa niečo učíte. Seminár NLP Practitioner sme postavili tak, aby ste čo najrýchlejšou cestou dokázali využívať vaše zdroje.

[slideshow id=6]

[nggallery id=5]

Na úplne prvé miesto kladieme vašu pozitívnu zmenu a uvoľnenú priateľskú atmosféru. Už počas seminára začnete podvedome meniť vaše stratégie, dokážete lepšie zaobchádzať s obavami, budete prispôsobivejší v správaní a dokážete si stanoviť vaše ciele.

Ubytovanie: Potrebujete počas seminára ubytovanie v blízkosti? Priamo v Hoteli Chopin, v ktorom sa seminár koná, sme vám vybavili špeciálnu zľavu.

Naučíte sa používať mocné nástroje z modelu NLP

Na školení NLP Practitioner sa naučíte používať mnohé techniky z modelu NLP

Na školení NLP Practitioner sa naučíte používať mnohé techniky z modelu NLP

Na mnohých cvičeniach si veľmi jednoducho osvojíte:

 • Kotvenie (dobrých pocitov a vnútorných zdrojov)
 • Práca so submodalitami (najrýchlejšie zmeny vo vašom podvedomí)
 • Metamodel reči (staňte sa Majstrom v komunikácii a zistite o sebe i druhých viac, ako je na prvý pohľad zrejmé)
 • Metaprogramy (tzn. Motivačné stratégie – odomknite svoje silné stránky a silné stránky iných)
 • Timelines (nesmierne silný nástroj na spracovanie minulosti a modelovanie budúcnosti)
 • Hypnokomunikácia (buďte pred inými vždy vpredu a komunikujte nielen s vedomím, ale aj s podvedomím ľudí – naučte sa používať napr. embedded commads, emmbedded questions a omnoho viac)
 • Techniky z modelu NLP (naučte sa robiť zmeny, na ktoré by ste potrebovali roky, už za pár minút. NLP Techniky, ktoré na tomto seminári našich účastníkov učíme, patria medzi svetovú špičku)
 • Reframing (prideľujte význam vedome a staňte sa tak najflexibilnejším človekom vo vašom okolí)
 • Rýchle odstraňovanie fóbií (Dlhoročné fóbie? Za pár minút môžu byť navždy minulosťou. Ovládnite technológiu a techniky na bleskové odbúranie fóbií.)
 • … a mnoho ďalších techník z modelu NLP!

Kedy presne začnete vytvárať život vašich predstáv?

Keď nie teraz, tak kedy…??

 

Miesto: Bratislava

Časť 1: (Ut-Ne) 27.7. – 1.8.2021
Časť 2: (Ut-Ne) 2.8. – 8.8.2021

Cena seminára NLP Practitioner:
2 700 EUR
 s DPH v skorom predpredaji | namiesto 3 580,- (ušetríte 880 Eur + v cene je občerstvenie počas prestávok a parkovanie zdarma)

Trvanie seminára: 12 dní (2 bloky po 6 dní)

Tréneri: Peter Sasín, Iveta Klimeková (obaja licencovaní a certifikovaní NLP Tréneri priamo Dr. Bandlerom – zakladateľom NLP)

Prihláška NLP Practitioner >>

Tréneri NLP Akadémie majú vzdelanie od svetovej špičky

Naši tréneri absolvovali výcvik pod osobným dohľadom spoluzakladateľa NLP – Dr. Richarda Bandlera. Minimálne raz za dva roky absolvujú naši tréneri u Dr. Richarda Bandlera nové certifikovanie. Z toho profitujete vy – máte tak zaručené, že naše vedomosti sú aktuálne a svojej práci naozaj rozumieme.

Od Dr. Richarda Bandlera sa NLP učili aj také hviezdy osobného rozvoja a autori miliónových bestsellerov, ako je Paul McKenna, či Anthony Robbins.

Ako vás podporíme po seminári? 4 Piliere Dlhodobej Premeny

Týmto seminárom to nekončí – po NLP Practitioneri práve všetko začína!

Poznáte to? Skončí seminár a mnohí sa potom vrátia späť do svojich zabehnutých vzorcov správania a myslenia?

NLP Practitioner na NLP Akadémii toto rieši hneď na 4 úrovniach:

 • 1. Nové podvedomé stratégie – Nezabudnite, že na seminári vám neodovzdávame len informácie. Už od prvého dňa nastáva vaša pozitívna transformácia (v súvislosti s vašimi osobnými cieľmi pre tento seminár). Tým, že zmeny sú podvedomé, sú trvalé a bolo by doslova problematické vrátiť sa späť ku „starému“ štýlu uvažovania i komunikácie :)!
 • 2. Ako účastník tohto seminára získavate prístup na večerné NLP Workshopy NLP Akadémie, kde cena za účasť je dotovaná a preto doslova za minimálnu cenu. Na workshopoch sú oprávnení zúčastniť sa len naši NLP Practitioneri a Mastri. Tým pádom prebiehajú maximálne efektívne a v skvelej nálade. NLP Workshopy vedú samozrejme osobne naši NLP Tréneri Peter Sasín a Iveta Klimeková.
 • 3. Navyše získavate prístup do uzavretej Facebookovej skupiny, kde sú výhradne len naši NLP Practitioneri a NLP Mastri. Spoločne tak máte priestor pre zdieľanie vašich úspechov, otázok, tém… Jednoducho ak je pre vás dôležitá komunita podobne naladených ľudí, tu ju nájdete :)
 • 4. A ešte k tomu všetkému získavate aj oprávnenie účastniť sa na našich bezplatných stretnutiach: NLP Refresh!®.

  NLP Refresh!® >> je unikátny koncept, ktorý ponúkame na NLP Akadémii našim NLP Practitionerom a NLP Mastrom. Ide o pravidelné stretnutia, na ktorých sa môžete spoznať s ostatnými účastníkmi a stretnúť aj účastníkov z vášho NLP Practitionera (NLP Mastra) a precvičiť si zakaždým niekoľko techník, pozitívne sa naladiť a občerstviť svoje telo, myseľ i srdce :)

Ak to teda myslíte so svojou pozitívnou premenou vážne, veľmi radi vás podporíme :) 

Prihláste sa teraz na seminár >>

Next Level v mojom živote

Peter a Ivetka – ďakujem Vám za všetko,
čo som sa na seminári NLP Practitioner naučil. Vnímam to ako next level vo svojom živote. Mám odrazu iný pohľad na svet.

Odrazu sa nám viac darí. Máme viac klientov, viac nových kolegov. Ľudia tam vonku majú lepší názor na naše služby. Sú prístupnejší a otvorenejší na prijatie ponuky … jednoducho NEXT LEVEL!

Prajem krásny deň! Myslím stále na vás! :-)

S pozdravom

Juraj Ondrejmiška, Okresný vedúci pre OVB Allfinanz Slovensko a. s.

Tento seminár mi vniesol do života skutočnú radosť

Ahojte Ivetka a Peter,

Chcem sa Vám touto cestou ešte raz veľmi pekne poďakovať za nezabudnuteľné zážitky zo seminára NLP Practitioner.

Znie to možno neuveriteľne, ale tento seminár mi vniesol do života skutočnú radosť z prežívania všetkého, čo sa okolo mňa deje. Vrátil som sa opäť do tých chlapčenských čias, kedy bolo všetko farebné, zvučné a k pocitu radosti a smiechu stačilo naozaj málo. Váš seminár ma naučil používať opäť všetky moje zmysly a interpretovať udalosti ako sled menej vážnych a o to radostnejších zážitkov.

Ak ma niečo zaujalo najviac, tak je to možno poznanie, že moje myslenie neuveriteľne ovplyvňuje udalosti, ktoré sa v skutočnosti dejú. Moja myseľ je veľmi mocný nástroj, ktorý ma dokáže bezpečne a radostne viesť k naplneniu všetkých mojich túžob a cieľov. Ako sa hovorí, stal som sa z majiteľa mozgu jeho používateľom.

A na záver Vám chcem povedať, že Vám skutočne držím palce v inšpirovaní ďalších ľudí k ich ďalšiemu osobnému rozvoju a plneniu všetkých túžob. Robíte to naozaj výborne!

Teším sa na naše ďalšie stretnutia a prajem Vám nádherný týždeň :)

Otomar Ambros

Na seminári NLP Practitioner som zistil, že techniky z NLP fungujú prakticky okamžite

Pekný deň prajem do Bratislavy,

ďakujem za super seminár NLP Practitioner, ktorý vysoko predčil moje očakávania. Ešte stále spracúvam to množstvo informácií a nachádzam nové možnosti využitia. Mám celkom nový pohľad na množstvo vecí, viem ako sa ľudia rozhodujú a využívam to vo svojom podnikaní aj na zlepšenie komunikácie so svojím okolím, a je to aj ,,vidieť“.

Osobne ma najviac zaujali metódy na modelovanie vlastností alebo zmenu obmedzujúcich presvedčení a to pre ich jednoduchosť a účinnosť. Je dobre že seminár je vedený takto prakticky, skúsenosti a návody som začal využívať ihneď (aj dnes), a zmenu vidím aj na pozitívnej reakcii okolia.

Za dvanásť dní som získal nástroje na osobný rozvoj, ktoré mi ušetria roky času. A ešte odkaz pre Petra a Ivetku – ďakujem za profesionálny prístup,viem to oceniť :)

S pozdravom a prianím pekného dňa

Ľuboš Koleň

Radi vás spojíme priamo s absolventmi seminára NLP Practitioner. Môžete im položiť otázky, ako na nich kurz zapôsobil, čo sa v ich živote pozitívne zmenilo apod. :)

Napíšte nám na info@nlp-akademia.sk, alebo zavolajte na +421 948 877 228 a my vám sprostredkujeme kontakt s našimi absolventmi. Pretože kto vám dokáže odpovedať lepšie, ako ten, kto to zažil? :)

V hlavě mám nespočet myšlenek, pocitů vděčnosti, radosti, svobody a štěstí

Ahoj Petře a Ivetko,

už delší dobu se chystám, že Vám napíši a poděkuji za proměny,které jste mi do života přinesli. V hlavě mám nespočet myšlenek, pocitů vděčnosti, radosti, svobody a štěstí. Těžko se vyjadřují slovy. Podobně jako Vy věřím v sílu energie. Věřím, že cítíte ten příval pozitivních vibrací.

Uvedu jen krátký výpis mých změn… 

 • Strach z výtahu je pryč – jezdím si nahoru a dolů – můj manžel testuje účinky a kroutí hlavou :)
 • Strach z výšek je pryč  – už jsem dávala vědět, že jsem testovala na nejvyšší dřevěné rozhledně světa, horské silnici a lanovkách v Korutanech!
 • Plní se mi cíle – v úvodu do NLP jsem si dala za cíl bazén – obrázek, který jsem namalovala, jsem dala do šuplíku, od začátku prázdnin každý den plaveme – je to super investice – zbavuje stresu, čistí hlavu a utužuje svaly (potvrzuje to i tchýně 84+) :D
 • Daří se mi pomáhat druhým – okamžité snížení intenzity naštvání z 10 na 2 a poté na 0, odstranění strachu z veřejných WC, z pavouků, z autorit , rychlá změna pocitů…
 • Zpřístupnila jsem ebook Kurz plavání životem pro ženy 40+
 • Tvořím webovky – tam mám spoustu práce před sebou…. je to super výzva…

Těším se na shledání s Vámi v Praze 24.9.2016 Plním si tak přání k narozeninám :))

S přáním krásných dnů a splněných snů…

Stáňa

Stanislava Vondráčková, NLP Practitioner, NLP Master

Prihláste sa teraz na seminár >>

NLP Akadémia - official member of Society of NLP