Skúsenosti účastníkov NLP Akadémie – Inšpiratívne premeny výnimočných ľudí

„To, o čom som sa neodvážil ani len snívať, dnes skrátka žijem…“

Lekári mu nedávali šancu. Vraj už sa nebude môcť od krku nadol nikdy hýbať. Rado po tréningu na NLP Akadémii (NLP Practitioner a NLP Master) dokazuje zdanlivo nemožné. Naučil sa svoju myseľ používať tak, aby sa stala jeho najmocnejším spojencom. Výsledky? Fenomenálne! Gratulujeme Rado a tešíme sa na Tvoje ďalšie úspechy! Pozrite si jeho inšpiratívny príbeh. Aký bude ten váš?

 

Účastníci NLP Practitioner. Čo im seminár priniesol? :)

Sama reagujem a chovám sa viac premyslene, nerobím unáhlené rozhodnutia, skrátka bomba!

Ahoj Peťo, Ivetka a celý skvelý tím NLP Akadémie!

Ďakujem za skvelý deň na seminári Charisma Day – ako vždy, veľmi dobrá atmosféra, mnoho skvelých ľudí a skvelé zážitky.

Môžem povedať, že od doby čo som prvý krát prišla na NLP Practitioner sa môj život zmenil, nie od základov, ktoré som mala a mám veľmi dobré, ale začala som si uvedomovať pocity, všímať veci, ktoré som dovtedy akoby nevidela, všímať si reakcie ľudí, ja sama reagujem a chovám sa viacej premyslene, nerobím unáhlené rozhodnutia, skrátka bomba!

Ďakujem za skvelý Charisma Day a určite to nebolo posledné stretnutie na ktorom som bola:-):-):-D
Už sa teším na ďalšie.

–Iveta Šedivá

Nesmierne sa posúvam v živote aj vďaka tebe!

Ahoj Peter

A aj ja ti chcem poďakovať za to, čo robíš a delíš sa s nami o tieto cenné informácie. Nesmierne sa posúvam v živote aj vďaka tebe! Si pre mňa veľká inšpirácia ako podnikateľ, spíker a hlavne ako človek.

Ani som ti nestihol podať ruku, na seminári Charisma Day. Bolo tam toľko skvelých ľudí, že som sa vždy s niekým zakecal a keď som chcel ísť za tebou mal si okolo seba asi milión ľudí :D

Každopádne v sobotu som si to parádne a poriadne užil! :D
Páčili sa mi hlavne konkrétne ukážky, ktoré môžem použiť v komunikácii, či už ako spíker alebo celkovo v rozhovoroch s ľuďmi, gestá, mimika, práca s hlasom, intonáciou bola TOPKA.

Určite sa ešte vidíme.

–Stanislav Ličko

„Ako z inej dimenzie“ :)

Veľmi pekne ďakujem za úžasný zážitok na seminári Charisma Day. Keď som ho iným opisovala, použila som slová: „ako z inej dimenzie“ :) – a to inú dimenziu ani nepoznám.

Užila som si ho po mnohých stránkach. Ďakujem za praktické časti, kde som si mohla mnohé veci vyskúšať. Dostala som množstvo odpovedí na nahlas nevyslovené otázky a taktiež cieľ, s ktorým som tam šla, mám splnený — hoci som tomu neverila, keď som si ho dávala :))))

Verím, že sa ešte uvidíme, vraj bude nová kniha, tak si prídem po podpis :)

–Ivona Straková

Vnímam, že ciele sa mi plnia oveľa rýchlejšie a prichádzajú mi do života skvelí ľudia

Ahojte Ivetka a Peťko,

chcem sa vám obom z celého srdca poďakovať za vašu skvelú prácu. Včera som si uvedomila, že môj prvý osobný kontakt s vami bol 27.2.2016 na Charisma Day. Čo je necelých osem mesiacov. Som vďačná, že som sa na tento seminár dostala z mojej zvedavosti. Neskutočne sa mi mení život odvtedy.

Prečítanie knihy Triumf, následne seminár Tajomstvá hypnózy, vaše podcasty, CD-čká a seminár Tajomstvo Programovania Mysle – na ktorom som pôvodne ani nemala byť :). Do konca života Vám budem ďakovať, že ste pre nás tri (Evku, Zuzy a mňa) našli miesta na tento seminár a boli sme na tom správnom mieste :D Pretože tento seminár ma zase posunul míľovými krokmi vpred.

Moje okolie vníma na mne zmenu zatiaľ vizuálne, že chudnem a vyzerám stále krajšie a mladšie :))) Ja vnímam, že moje ciele sa plnia oveľa rýchlejšie a prichádzajú mi do života skvelí ľudia.

A skvelé je, že od soboty som nemala čokoládu :))) NLP a vy dvaja ste najlepší!

Je toho ešte toľko veľa za čo som vám vďačná, to potom osobne :)

Prajem nádherný deň, Ivka Schanz

Keď som sa na Petra Sasína obrátila s otázkou, či vie pomôcť mojej dcére,…

Nedá mi to… moja skúsenosť s NLP = zázraky sa dejú, alebo životné zmeny v čom len ty chceš. To, že chceš je najdôležitejšie. Nástroje, stratégie ti poskytne NLP.

Keď som sa na Petra Sasína obrátila s otázkou, či vie pomôcť mojej dcére z ťažkých, 10 rokov trvajúcich, depresívnych stavov, ubezpečil ma, že technikami NLP to ide.

Peťo, ďakujem za trpezlivé, niekedy aj polhodinové telefonické konzultácie. Uverila som. Najprv som sama absolvovala seminár Tajomstvá hypnózy. Zrazu si uvedomíš, aké dôležité je byť bdelý v komunikácii. V takej bežnej veci, ktorú robíš každý deň – či vlastne „furt“.

A začneš vnímať všeličo, čo si si doteraz neuvedomoval. Ako keď otvoríš veľké vráta a zrazu sa ti naskytne úplne nový obraz. A ty máš tú moc – tým, čo robíš furt a stále – svojou rečou, ten obraz farbiť, dotvárať a pretvárať. A ja to robím, stále. Lebo tréning robí majstra.

S dcérou Luciou sme sa rozhodli, že jej depresie bude riešiť účasťou na NLP Practitioner. Aj s ohľadom na želané profesné perspektívy a jej záujmu o pracovné uplatnenie. Úspešne absolvovala. Bez antidepresív, ktoré počas kurzu vysadila. Po rokoch trápenia sa cíti dobre. Stále bez antidepresív. Zrazu, po rokoch sa jej do normálu upravila srdcová frekvenica – bez liekov, zlepšil stav kože…

Ďakujem Peťo, ďakujem Ivetka.
Teraz je súčasťou projektu Prosperity akadémie pod mentorským vedením Petra Sasína. A začala budovať svoju budúcnosť. Rozhodla sa. A ja už teraz viem, že úspešne.

Môj muž: „Čo to zas počúvaš? Sasína? Ja: Áno, lebo mi má čo povedať.“ :)
On sa učí od Bandlera, ja sa učím od Sasína. Učím sa od tých najlepších.

Ďakujem za to, že mám tú možnosť.

Antónia Bartošová, Prievidza

Našiel som viac, než som si vedel predtým predstaviť

NLP Practitioner 7/2016 NLP Akádémia. Ivetka Klimeková a Peter Sasín, chcem sa vám poďakovať za neuveriteľných 12 dní, ktoré som naplno prežil aj s ďalšími skvelými ľudmi na letnom seminári. Bola to jazda, na ktorú nezabudnem a verím, že sa čoskoro zopakuje. Ste úžasní ľudia, veľkí profesionáli a špičkoví NLP tréneri. Dostal som otázku, či som našiel to, čo som hľadal… Našiel som viac, než som si vedel predtým predstaviť a teraz viem, že znesiem ešte oveľa oveľa viac :-)

Matúš Miklošík, Bruck an der Leitha (cez facebook.com)

V hlavě mám nespočet myšlenek, pocitů vděčnosti, radosti, svobody a štěstí

Ahoj Petře a Ivetko,

už delší dobu se chystám, že Vám napíši a poděkuji za proměny, které jste mi do života přinesli. V hlavě mám nespočet myšlenek, pocitů vděčnosti, radosti, svobody a štěstí. Těžko se vyjadřují slovy. Podobně jako Vy věřím v sílu energie. Věřím, že cítíte ten příval pozitivních vibrací.

Uvedu jen krátký výpis mých změn… 

  • Strach z výtahu je pryč – jezdím si nahoru a dolů – můj manžel testuje účinky a kroutí hlavou :)
  • Strach z výšek je pryč  – už jsem dávala vědět, že jsem testovala na nejvyšší dřevěné rozhledně světa, horské silnici a lanovkách v Korutanech!
  • Plní se mi cíle – v úvodu do NLP jsem si dala za cíl bazén – obrázek, který jsem namalovala, jsem dala do šuplíku, od začátku prázdnin každý den plaveme – je to super investice – zbavuje stresu, čistí hlavu a utužuje svaly (potvrzuje to i tchýně 84+) :D
  • Daří se mi pomáhat druhým – okamžité snížení intenzity naštvání z 10 na 2 a poté na 0, odstranění strachu z veřejných WC, z pavouků, z autorit , rychlá změna pocitů…
  • Zpřístupnila jsem ebook Kurz plavání životem pro ženy 40+
  • Tvořím webovky – tam mám spoustu práce před sebou…. je to super výzva…

Těším se na shledání s Vámi v Praze 24.9.2016 Plním si tak přání k narozeninám :))

S přáním krásných dnů a splněných snů…

Stáňa

Stanislava Vondráčková, NLP Practitioner, NLP Master

Odnáším si ohromné dary, které budu převádět do života…

Tereza Kramerová

Jak přebrat život do svých rukou…

Spousta seminářů funguje jako restaurace. Zarezervuješ si stůl. Zaplatíš si jídlo, vychutnáš si ho a tím to končí. A v tom je ten problém, protože pokud nejsi schopný používat znalosti přirozeně sám, stává se tvůj úspěch a růst závislý od ostatních.

A právě v tomto je seminář Tajemství Hypnózy rozdílný. Přinese ti příjemný zážitek a zároveň ti předá nástroje jak řídit a ovlivňovat i budoucí situace. Jednoduše jak přebrat život do svých rukou.

Martin Růžička, Olomouc (cez Facebook.com)

Je to něco naprosto neskutečného

Ahoj Ivetko a Petře,

Chtěla jsem vám oběma moc poděkovat za úžasný zážitek, který jsem s vámi měla možnost prožít v uplynulých 4 dnech na Ultimativním úvodu do NLP. Je to něco naprosto neskutečného a tak extrémně silného…

…nedá se to popsat slovy.

Děkuji děkuji děkuji

Peťa

PS: Zcela nechtěně vytvořená smějící se kotva na slovo žralok, chaha, to mne taky baví :))

Ing. Petra Mátlová, Vsetín

Možno si presne v tom bode, kde som bola ja predtým…

Váhaš, či prísť?

Absolvoval si rôzne semináre na zlepšenie komunikácie a výsledok je sotva pozorovateľný ??!!
Tak si presne v tom bode, kde som bola ja predtým,než som spoznala Petra a Ivetku…
a bol to presne tento seminar, ktorý som ako prvý u nich absolvovala … potom ďalší a s radosťou ďalší a ďalší…
Vtedy som este netušila, že ako veľmi mi pomôžu v každodennom živote…

Uvediem iba krátky pribeh :
“Moje dieťa sa dostalo do nemocnice, kde mi tvrdili, že minimálne mesiac bude trvať hospitalizácia… trvala ani nie dva týždne…
V komunikácii s lekármi, ako aj s mojim dieťaťom, som využívala všetky vhodné techniky, ktoré som sa naučila naTajomstvách Hypnózy”.
A to je len jeden z mnohých príkladov, ktoré by som vedela napísať, ako veľmi mi v praxi pomohli techniky z NLP…

Som nesmierne vďačná, ze som spoznala Petra a Ivetku :)

Jana Kollárová Foltinová, Bratislava (cez Facebook.com)

Tento seminář mi změnil život – a co víc, i lidem kolem mě!

Ahoj :)
Uvědomil sem si nedávno jednu věc… Když sedím na kavě, píšu si na fb, nebo mluvim na ulici, přemýšlím vzdycky nad tím, jak můžu danému člověku pomoct a přinést mu největsi úžitek během komunikace…

Někdy mi rekne: „Heeeeej ty mě tu programuješ!“ – a na to odpovím: „Dobrý postřeh! Nejde totiž o to, jestli tě programuji, ale o to, jak se zlepšují tvé pocity pri naší schůzce :)“

Moji přátele mi volají, ptají se me o rady, nosí mi dárky a já prostě cítím,že tohle je to, co chci dělat… Krok po kroku, střetnutí po střetnutí, rozhovor za rozhovorem – stále dokonaleji :)

Seminář Tajomstvá Hypnózy mi změnil život – a co víc, i lidem kolem mě. A za to velke diky!

Martin Růžička, Ostrava

Teraz viem, že vo svojej komunikácii budem obozretnejší

Ahojte Ivetka a Peťo, 

zoznámili sme sa minulý rok na dovolenke v Toskánsku. Počúval som tam vaše podcasty. Dostal som ich od kamaráta na kľúči po jednej našej diskusii o motivácii, energii a životných cieľoch. Pred pár rokmi som sa tejto téme začal venovať, tušiac a potvrdzujúc si, že celý náš život je výsledkom našich postojov a rozhodnutí.

V skutočnosti sme sa zoznámili omnoho neskôr, aj keď po vypočutí podcastov som mal pocit,  že sme starí známi. Na seminár Tajomstvá Hypnózy ma priviedol záujem dozvedieť sa viac o zmenených stavoch vedomia. Byť v zóne, vo flow, mať zlepšenú schopnosť podať výkon, sústrediť sa, rýchlejšie sa učiť….

Takisto som sa dozvedel, že ľudia môžu nechtiac podsúvať obmedzujúce sugescie iným ľuďom. Ďakujem vám, seminár som si užil a teraz viem, že vo svojej komunikácii budem obozretnejší.

Potvrdilo sa mi, že ak sa človek vydá na cestu, začnú sa mu zjavovať aj sprievodcovia. Teším sa, že som stretol ďalších dvoch sympaťákov, s ktorými smiem ísť kúsok cesty. A tiež aj partiu spolupútnikov, ďalších účastníkov seminára. Už sa zorganizovali ako skupina na facebooku.

Tuším, že po rokoch vzdoru si konto na facebooku zriadim :)

Jožo Čanecký, Bratislava

ĎAKUJEM za tie dva týždne, ktoré mi otvorili oči, naučili ma inak myslieť a tešiť sa na každý deň

Ahoj Ivetka a Peter,

chcela by som sa vám pochváliť, ako sa mi super darí po absolvovaní NLP Practitionera… Moja truhlica detských vecí a knižiek je darovaná detičkám, ktorých to naozaj veľmi potešilo, mala som z toho úžasný pocit! Išlo to hravo bez „triedenia a odkladania“ :)

V osobnom živote mi NLP pomáha najviac, rodinu učím novým technikám a hrám sa s nimi… a s tými čo tiež absolvovali NLP, som dobrý parťák na rozhovory:-)

Veľké ĎAKUJEM za tie dva týždne, ktoré mi otvorili oči, naučili ma inak myslieť, na svet odvtedy pozerám jednoduchšie, uvedomujem si detaily a teším sa na každý deň.

Pekný večer vám prajem a nádherný master-ský týždeň

Erika Šilhanová, Bratislava

Next Level v mojom živote

Peter a Ivetka – ďakujem Vám za všetko,
čo som sa na seminári NLP Practitioner naučil. Vnímam to ako next level vo svojom živote. Mám odrazu iný pohľad na svet.

Odrazu sa nám viac darí. Máme viac klientov, viac nových kolegov. Ľudia tam vonku majú lepší názor na naše služby. Sú prístupnejší a otvorenejší na prijatie ponuky … jednoducho NEXT LEVEL!

Prajem krásny deň! Myslím stále na vás! :-)

S pozdravom
Juraj Ondrejmiška, Okresný vedúci pre OVB Allfinanz Slovensko a. s.

Video: Ako sa zbaviť strachu a získať emočnú slobodu

UPOZORNENIE: Video môže spôsobiť strach niektorým osobám, ktoré sa boja pavúkov, hadov, či výťahov!

Podarilo sa mi zaujať publikum tak, že mi blahoželali a v nejednom oku sa ligotali slzy…

Tento víkend som počas našich prezentácií prvý krát použil vedomosti získané na seminári: Magická Rétorika. Hoci som zatiaľ nepoužil všetky získané zručnosti a techniky, výsledky sme mali fantastické! 50% nárast obchodov oproti „bežnému“ víkendu!

Viac ako obchodných úspechov si vážim to, že sa mi svojim príbehom podarilo zaujať publikum tak, že mi po skončení prišli zablahoželať a v nejednom oku sa ligotali slzy… :)

O ďalších úspechoch Vás budem určite informovať.

S úctou,
Ľubomír Fajták, obchodný manažér, Diamonds International Corporation – D.I.C.-SK, s.r.o.
www.dicholding.comwww.investicnediamanty.net

Jednoznačné ÁNO Practitionerovi :)

Na kurz NLP Practitioner som sa prihlásil s cieľom zlepšiť komunikáciu, vyjadrovať sa jasne a priamo, zlepšiť prezentačné schopnosti a prácu so svojim hlasom. Treba povedať, že s NLP som sa stretol už niekoľko rokov predtým a nebola to pre mňa úplná novinka. Čítal som rôzne knihy o osobnostnom rozvoji, NLP, komunikácii, reči tela a mnohé ďalšie s tým súvisiace. Vedome som sa „snažil“ myšlienkovo žiť podľa tohto modelu…

Prečo snažil? Jednotlivé knihy mi často nedávali zmysel a po prečítaní som mal viac otáznikov ako predtým. Práve NLP Practicioner s Petrom a Ivetkou mi tieto otázniky dokázal odstrániť a vyplniť prázdne miesta. Odrazu sa myšlienky začali samé v hlave navzájom prepájať a ja som dokázal dočítať knihy, ktoré mi predtým ani nedávali zmysel.

Môj cieľ zlepšiť komunikáciu považujem za splnený. Samozrejme zlepšovať sa je stále kam, no teraz sa zlepšujem pravidelne, pretože pravidelne a hlavne VEDOME podnikám kroky, ktoré ma posúvajú k cieľom, ktoré mám. Ako akýsi „vedľajší“ najväčší prínos Practicionera je vytváranie si obrazov v hlave! Je to neskutočne parádna vec. Záver už asi tušíte: Jednoznačne ÁNO Practitionerovi! :)

Vladislav Megela, Košice

NLP Practitioner predstavuje najplodnejšie obdobie v mojom živote

Viditeľne sa menia moje medziľudské vzťahy a stávam sa inšpiráciou pre ostatných…

Ahojte Ivetka a Peter, 

len pred chvíľou som predovšetkým Vašou zásluhou úspešne ukončil seminár NLP Master. Napriek tomu, že sa jedná o pomerne veľmi čerstvý zážitok, dovolím si už dnes rozdeliť svoj doterajší život na život pred NLP a po ňom.

Dôvodom takéhoto významného míľnika sú neuveriteľné zmeny, ktoré zaznamenávam vo svojom živote. Mám dnes v rukách úžasný nástroj pre udržanie obrovského nadhľadu nad všetkým, čo sa okolo mňa deje.

Dramaticky sa zmenilo aj moje vnímanie. Odrazu sú tu signály, ktoré som predtým jednoducho prehliadal, nevidel a nepočul. Dnes okamžite viem, že mám vždy viacero možností, z ktorých si môžem vybrať len tú najlepšiu.

Toto všetko mi dáva priam mystickú príležitosť zostať vždy nad vecou a stať sa oporou svojmu okoliu. Aj vďaka tomu sa viditeľne menia moje medziľudské vzťahy a stávam sa tak inšpiráciou pre ostatných pri hľadaní často netušených schopností.

Veľmi ma tešia spätné väzby od ľudí, ktorí si tieto pozitívne zmeny všimli a začali ma vyhľadávať s prosbou o radu a pomoc. A tento úžasný pocit naozaj stojí za to :)

Môžem všetkým len odporúčať!

Ivetka a Peter, robíte to perfektne, len v tom pokračujte. Držím Vám palce a ešte jedno veľké ĎAKUJEM!

Váš NLP Master, Otomar Ambros  

Vaše školenie ma v osobnom raste posunulo roky dopredu

Peter a Ivetka… Ďakujem :)

To, čo sa tento týždeň deje, to s akým úžasným pocitom prežívam tieto dni je niečo neopísateľné. Verím, že Vaše školenie Tajomstvá Hypnózy ma v osobnom raste posunulo roky dopredu a že každý ďalší deň bude lepší a lepší…

Už v pondelok! :) sa mi z „ničoho nič“ vyhrnuli 2 veľmi zaujímavé zákazky, verím, že dopadnú na výbornú a už teraz viem, že to sú ďalšie skvelé referencie.

U kolegov si dokonale všímam, keď sa rozprávame, kto sa ako cíti a ľahko sa tak na nich dokážem naladiť…

Všimol som si, že počas práce som dosť často uvažoval nad budúcnosťou – čo mi bránilo v lepšom sústredení a vďaka školeniu sa viem omnoho lepšie sústrediť na svoju prácu – dokonca pri práci perfektne vnímam čo okolití ľudia hovoria – resp. ako to hovoria, čo sa týka VAK-u :)

Plánovanie budúcnosti a prežívanie svojich splnených snov som zaradil do svojho plánu pod každodenný „tranzík“ pomocou techniky sebahypnózy, vďaka čomu som prestal s každodenným šlofíkom, čím ušetrím ďalší vzácny čas a cítim sa ešte lepšie ako po tom zvyknutom spánku…

Toho úžasného čo sa deje je kopec. Patrí Vám moja obrovská srdečná vďaka… STE SKVELÍ!!!  Veľmi sa teším na naše ďaľšie stretnutie. Nech váš život prekypuje štastím a nech sa vám darí.

So srdečným pozdravom a neopísateľne úžasným pocitom Vás zdraví Lukáš :)

Lukáš Gregor, www.kirable.sk

Naše okolie sa zrazu mení pod vplyvom nášho osobného nastavenia a podvedomých programov

NLP a kurzy Tajomstvá hypnózyMagická Rétorika nám zmenili pohľad na seba samých, naše okolie a životné situácie. Našli sme to, čo sme tak dlho hľadali – rýchle a mimoriadne účinne zmeny myslenia a životných stratégii. Naše okolie sa zrazu mení pod vplyvom nášho osobného nastavenia a podvedomých programov. Je krásne sa cítiť lepšie a tešiť sa zo života :)

Tešíme sa na ďalšie kurzy a všetkým s úprimnosťou v srdci odporúčame navštíviť NLP Akadémiu a zažiť na „vlastnej koži“ skvelých trénerov Petra Sasína a Ivetku Klimekovú. ĎAKUJEME :)

Stanka Koptáková & Martin Mintál

Video: Ohlasy a atmosféra z Dňa cieľov 2013

Mal som možnosť vidieť na vlastné oči odstránenie obmedzujúcich obrazov, slov, či presvedčení

Ďakujem veľmi krásne :) Zakorenili sa mi nástroje zo seminára Deň cieľov, dopočul som sa o veľmi úžasných technikách, ktoré už aktívne používam a mal som možnosť vidieť na vlastné oči odstránenie obmedzujúcich obrazov, slov či presvedčení.

Peter a Ivetka ste úžasní :)  Čoskoro sa opäť uvidíme :) Želám veľa úspechov a prajem veselé sviatky, ktoré už máme za rohom :)

Patrik Patoraj (cez facebook.com)

Získal som veľké množstvo stratégií a nástrojov

Ďakujem za tento krásny zážitok, kde som pri fantastickej atmosfére na seminári Deň cieľov získal veľké množstvo cenných stratégií a nástrojov :)))

Ďakujem krásne :))

Adrienn Neymar Lukács (cez facebook.com)

Ja môžem povedať len… Ďakujem!!!

Ja môžem povedať len… Ďakujem!!! Úžasný seminár Deň cieľov, úžasná atmosféra… úžasní ľudia. Úžasní Peter a Ivetka :)

Eva Kicová (cez facebook.com)

Mala som obrovské očakávania a vy ste ich mnohonásobne prekročili

Zdravím Vás, mala som kooonečne popri počúvaní Vášho úžasného Vysielania možnosť Vás naživo vidieť na NDK (Národné Dni Kariéry). Mala som obrovské očakávania a vy ste ich ešte mnohonásobne prekročili, vy naozaj patríte k tomu najlepšiemu, čo sa týka osobného rozvoja na SR :)
Jedným z mojich cieľov tohto roku je dostať sa na Váš kurz a verím, že sa mi splní :)

Marcela Špalková

Jste nejlepší na Slovensku

Super, po včerejším semináři Den cílů jsme nadšeni! A spěcháme s poděkováním. Těšili jsme se k vám, celý den splnil očekávání  („Čtyři dohody“ – neměj žádné očekávání… :). Děkujeme, jste skvělí. Držíme palce, ať vám vydrží síla a nadšení, rozdávejte je dále plnými doušky, umíte to bezvadně!

Peťo, s Ivetkou jste nejlepší na Slovensku, to je pro mě čest – sledovat vaše vysílání a být s vámi v kontaktu. Proto bylo super, že se se mnou vypravila na Den cílů i manželka. Byl to zážitek i pro ni. Byli jste skvělí! Odpočiňte si ať máte sílu znovu investovat tu energii, vrátí se vám. Máme vás rádi!

Petr Mutina, Praha

Vřele doporučuju Tajemství Hypnózy

Vřele doporučuju. Byl jsem na semináři s podobným tématem v Praze a byl to slabý odvar toho, co jsem zažil na semináři Tajemství Hypnózy s Petrem a Ivetkou.

Marek Beneš, Lysá nad Labem (cez facebook.com)

Ten hrejivý pocit uvoľnenia sa nedá opísať, to si treba zažiť

Vždy ma zaujímala hypnóza,vždy som chcela vedieť, aké to je byť v tranze. Až po seminári Tajomstvá Hypnózy som zistila, že som tam vždy, keď sa zamyslím alebo pozorujem okolie. Tento stav môjho zamyslenia mi už bol parkrát vytknutý. Ale aj napriek tomu mám tento stav rada. Pomáha mi byť v pohode a uvoľnená. Odporúčam tento seminár absolvovať, pretože ten hrejivý pocit uvoľnenia, čo v nás Peťko dokázal vyvolať, sa nedá tak ľahko opísať, to si treba zažiť.

Katarína Masná Rosová (cez facebook.com)

Vrelo odporúčam každému, kto prezentuje a chce byť lepší a iný ako ostatní

Absolvoval som u Vás tréning Magická Rétorika. Dva dni po absolvovaní som mal hneď možnosť vyskúšať si poznatky v praxi, na seminári, kde bolo asi 20 účastníkov. Výsledok bol úžasný! Vrelo odporúčam každému, kto prezentuje a chce byť lepší a iný ako ostatní. Ešte raz ďakujem!

Mgr. Rudolf Kováč – Division Manager, Zepter Finance Slovakia, www.zepterfinance.sk

NLP Practitioner pre mňa znamenal opustenie zóny komfortu

Po seminári NLP Practitioner som omnoho flexibilnejší a vnímavejší

Na seminári NLP Practitioner som zistil, že techniky z NLP fungujú prakticky okamžite

Po seminári NLP Practitioner si užívam radosť a ľahkosť :)

Nádherný výlet do hlbín ľudskej duše

Chcem sa zo srdca poďakovať za neuveriteľne hlboké zážitky na seminári Tajomstvá Hypnózy. Bol to nádherný výlet do hlbín ľudskej duše, kde sa skrýva tvorivosť, kreativita, liečivá sila a enormný potenciál.

Za dva dni sa dal získať nový, lepší pohľad na svet a realitu okolo nás. Človek naozaj netuší, čo všetko krásne mu uniká, keď sa nechá zomlieť negatívnym svetom okolo. Peter a Ivetka, robíte skvelé veci a naozaj žijete to, čo hovoríte a o to je každý vnem silnejší.

Dnes čerpám z relaxačných techník silu k tvorivosti, kreativite a úsmevu, aj keď je oblačno. No a samozrejme, pri spomienkach na mnohé situácie a zážitky mám stále chuť usmievať sa:)

Marek Mittaš, www.marekmittas.com (pridané cez Facebook)

Váš seminár je jedinečný

Váš seminár Tajomstvá Hypnózy je jedinečný. Ukázal mi, ako sa vrátiť k životu prežívanému naplno s emóciami, so smiechom, dobrou náladou a nadšením. Vraciam sa k životu keď som bol nadšený z pohľadu na takýto svet.
Skvelým doplnením semináru je Vaša nahrávka č. 32 “ Nadšenie v živote „. Ivetka, bonusom pri tejto nahrávke si odsunula smiech Vlasty Buriána na druhé miesto. Ste jedničky.

Marian Kolembus (cez Facebook.com)

Môj obrovský strach mi pripadol smiešny – zrazu to celé zo mňa spadlo…

(Ohlas na náhodné stretnutie s Petrom Sasínom)

Ahoj, Peter! Neviem, či si ma ešte pamätáš – zoznámili sme sa na prednáške Marka Dzirasu a rozprávala som Ti o mojom strachu zo šoférovania v neznámom prostredí.

Veľmi mi pomohol obraz, o ktorom si hovoril …:))) Strašne som sa na tom smiala (a stále sa v duchu smejem, keď si na to spomeniem) a môj obrovský strach mi prišiel taký smiešny, zrazu to celé zo mňa spadlo a včera už som si šoférovala mimo rodnej hrudy, akoby sa nechumelilo.

Odvádzaš skvelú prácu – nielen na webe a na svojich seminároch, ale aj len tak mimochodom – počas prestávok na seminároch iných spíkrov :)

Ďakujem, ďakujem, ďakujem!

Stanislava (cez Facebook.com)

Vôbec som necítil únavu po seminári – skôr naopak :) Ubehlo to ako voda

Ahoj Peter a Ivet,
chcem vám obom poďakovať za úžasný a jedinečný seminár Deň cieľov, ktorý predčil moje očakávania.

Bol odlišný od tých, čo som doteraz zažil. Vôbec som necítil žiadnu únavu po seminári – skôr naopak :) Ubehlo to celé ako voda a navyše si dosť podstatných vecí a myšlienok ešte aj po troch dňoch pamätám aj napriek tomu, že som veľa toho nepopísal – vlastne iba to, čo bolo na flipcharte + pár viet k tomu.

To menenie miesta po každej prestávke sa mi páčilo … Hodinky nosím na druhej ruke ako obvykle, dneska umývanie zubov druhou rukou – bola to sranda :)

Teším sa na vysielania o NLP a ďalšie semináre.
Ešte raz vďaka, ste skvelí.

Ing. Rastislav Meľuch, Bratislava

Je úžasné sledovať ako aj v SR vyrastajú ľudia, ktorí dávajú možnosť vzniknúť novej vnútornej slobode

Ďakujem Peter za skvelý seminár Deň cieľov, ktorý NLP Akadémia usporiadala.

Je pravda, že veľa vecí som už poznal zo svojej cesty /štúdia/ no v tvojom podaní sa mi spojili body na mojej mape a vytvorila sa tak nová krajina reality. Spôsob, štýl a forma akou bol seminár vedený bol unikátny. Je úžasné sledovať ako aj v SR vyrastajú projekty, ľudia, ktoré dávajú možnosť vzniknúť novej vnútornej slobode. Ďakujem a verím, že sa stretneme pri naši ďalších aktivitách.
„Veď na čo je človek na svete, keď ho nerobí lepším“

Marek Kuruc, Lučenec (pridané na Facebook.com)

Nové vedomosti budem využívať pri napĺňaní svojich cieľov

Zdravím Peter a Ivetka,

ďakujem vám za skvelý seminár Deň cieľov a užitočne strávený čas.
Opäť som sa niečo nove dozvedel a mam pocit, ze mi „vhľady“ cez NLP model celkom pomohli sa pozrieť na ciele a veci v mojom živote trošku inak. Určite budem využívať tieto nove vedomosti v ďalšom sebarozvoji a napĺňaní svojich cieľov.

Takže ďakujem a prajem pekný deň!
S pozdravom, Tomáš Lehuta

Seminář byl velmi inspirující

Seminář Deň cieľov byl i pro mě velmi inspirující. Jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit. ;)

Marek Beneš, Lysá nad Labem (pridané na Facebook.com)

Za dvanásť dní som získal nástroje na osobný rozvoj, ktoré mi ušetria roky času

Pekný deň prajem do Bratislavy,

ďakujem za super seminár NLP Practitioner, ktorý vysoko predčil moje očakávania. Ešte stále spracúvam to množstvo informácií a nachádzam nové možnosti využitia. Mám celkom nový pohľad na množstvo vecí, viem ako sa ľudia rozhodujú a využívam to vo svojom podnikaní aj na zlepšenie komunikácie so svojím okolím, a je to aj „vidieť“.

Osobne ma najviac zaujali metódy na modelovanie vlastností alebo zmenu obmedzujúcich presvedčení a to pre ich jednoduchosť a účinnosť. Je dobre že seminár je vedený takto prakticky, skúsenosti a návody som začal využívať ihneď (aj dnes), a zmenu vidím aj na pozitívnej reakcii okolia.

Za dvanásť dní som získal nástroje na osobný rozvoj, ktoré mi ušetria roky času. A ešte odkaz pre Petra a Ivetku – ďakujem za profesionálny prístup, viem to oceniť :)

S pozdravom a prianím pekného dňa

Ľuboš Koleň

Tento seminár mi vniesol do života skutočnú radosť

Ahojte Ivetka a Peter,

Chcem sa Vám touto cestou ešte raz veľmi pekne poďakovať za nezabudnuteľné zážitky zo seminára NLP Practitioner.

Znie to možno neuveriteľne, ale tento seminár mi vniesol do života skutočnú radosť z prežívania všetkého, čo sa okolo mňa deje. Vrátil som sa opäť do tých chlapčenských čias, kedy bolo všetko farebné, zvučné a k pocitu radosti a smiechu stačilo naozaj málo. Váš seminár ma naučil používať opäť všetky moje zmysly a interpretovať udalosti ako sled menej vážnych a o to radostnejších zážitkov.

Ak ma niečo zaujalo najviac, tak je to možno poznanie, že moje myslenie neuveriteľne ovplyvňuje udalosti, ktoré sa v skutočnosti dejú. Moja myseľ je veľmi mocný nástroj, ktorý ma dokáže bezpečne a radostne viesť k naplneniu všetkých mojich túžob a cieľov. Ako sa hovorí, stal som sa z majiteľa mozgu jeho používateľom.

A na záver Vám chcem povedať, že Vám skutočne držím palce v inšpirovaní ďalších ľudí k ich ďalšiemu osobnému rozvoju a plneniu všetkých túžob. Robíte to naozaj výborne!

Teším sa na naše ďalšie stretnutia a prajem Vám nádherný týždeň :)

Otomar Ambros

Najlepšie školenie, na ktorom som kedy bol

25. a 26. apríla 2012 som sa zúšastnil na školení: Magická Rétorika. Bolo to najlepšie školenie na akom som kedy bol a najlepšie na tom je, že som ešte v ten deň všetko začal prakticky (úspešne) aplikovať! ĎAKUJEM!

Tomáš Blažo

Peter Sasín na školení predviedol majstrovský výkon

To, čo Peter Sasín predviedol na školení: Magická Rétorika, bol majstrovský výkon. Ohromne veľa som sa naučil a veľa poznatkov aj vyskúšal v praxi. Teším sa nabudúce a patrí Vám veľké ĎAKUJEM.

Tomáš Polačik

Ďakujem za úžasný zážitok, kopec informácii, znalostí a skúseností, čo som za tie dva dni stihol pojať

Ahoj Peter,

je štvrtok podvečer a ja odchádzam z Tvojho seminára Magická Rétorika. Odchádzam úplne ohromený a nadšený zároveň. V duchu si hovorím, že Ti musím napísať a poďakovať za ten skvelý seminár.

Premýšľam ale ako popísať ten úžasný zážitok, ten kopec informácii, znalostí a skúseností čo som za tie dva dni stihol pojať. Píšem 4 dni potom, nechal som si to uležať v hlave. No i tak nedokážem opísať tú jedinečnú atmosféru a náladu, ktorá panovala počas celých dvoch dní. To množstvo skvelých informácií a poznatkov, ktoré si nás naučil.

Teraz sa smejem na tom, ako som sa na začiatku bál, že aké cvičenia máš pre nás prichystané a ako sme to dokázali s ľahkosťou zvládnuť.

Patrí Ti veľké „Ďakujem“ a teším sa na ďalšie semináre.

S pozdravom
Ondrej Hromada

Seminár, ktorý prispel k „zmene“ manžela

Ahoj Peter a Ivet, chcem Vám obom poďakovať za skvelý seminár Deň cieľov, ktorý naplnil moje očakávania a prispel k „zmene“ môjho manžela, k jeho pohľadu, o čom dosiaľ netušil…
O tom, ako naložím s novými poznatkami, Vás budem informovať. Ešte raz vrelé díky!

Mária Gejdošová, Zuberec

P.S.: Dnes som si umývala zuby ľavou rukou, a bola to zábava… :)

Reportáž zo seminára „Deň cieľov“ v mesačníku TheVision

Prečítajte si reportáž z jednodenného seminára NLP Akadémie „Deň cieľov“ (PDF).

Čítajte celú reportáž tu (PDF) >>

Váš seminár budem odporúčať mojim známym

Ahoj Peťo a Ivet,

Váš seminár Deň cieľov bol pre mňa spojením príjemného s užitočným…
Seminár hodnotím jednoznačne pozitívne a budem ho odporúčať aj mojim známym.

S pozdravom
Milan Brežný

To, čo robíte, robíte geniálne

Zdravím Peter,

chcel som Ti len veľmi, veľmi, veľmi poďakovať za dnešný seminár Deň cieľov. Bol naozaj úžasný a ja osobne som si v ňom našiel veľmi veľa vecí, ktoré začnem aplikovať do svojho života. Bol to jeden z mála seminárov, na ktorom som spravil veľké rozhodnutie.

Veľmi ma potešilo tvoje tvrdenie, že všetko dôležité pre úspech už vlastne máme v sebe, pretože som zastáncom rovnakého názoru. Týmto mailom som ti chcel len vysloviť obrovskú vďaku za to čo robíš a ako to robíš. Si veľmi cenný a nenahraditeľný človek, pre celý osobnostný rozvoj na celom Slovensku a nebojím sa povedať, že aj v Česku.

Svet osobnostného a profesného rozvoja potrebuje takých ľudí ako Ty, pretože taký tu ešte nie je.

Veľmi si ma inšpiroval k môjmu ďalšiemu rastu a uvedomil som si množstvo úžasných vecí, ktoré by som si neuvedomil keby sa semináru nezúčastním.

Teším sa na ďalšie semináre, ktoré s tebou a Ivetkou absolvujem. Vyjadri prosím za mňa ešte raz veľkú vďaku aj Ivetke, ktorá je rovnako ako ty veľmi inšpiratívny človek. Ďakujem za Vás oboch, to čo robíte, robíte geniálne.

Tomáš Blažo, The Vision, s.r.o. www.thevision.sk

Cítila jsem se dobře a obohaceně

Ahoj Peter a Ivetka,

velice mě potěšilo vaše poděkování. I já jsem se cítila ve vaší společnosti velice dobře a nakonec i obohaceně. Už trochu chápu, proč Honza vymetá semináře v tak krátkých intervalech, přesto že je tak extrémně vytížený.
Ještě Vám s Honzou dlužíme obrázky naších snů :)

Mějte se krásně.

Alena Vytřísalová, Bratislava

Ďakujem za jedinečný seminár

Rád by som sa poďakoval za skvelo prežitú sobotu a jedinečný seminár Deň cieľov, na ktorom som sa dozvedel kopec nových vecí. Vyzdvihol by som hlavne celkovú atmosféru semináru, keďže to nebolo len klasické a jednotvárne počúvanie a písanie si poznámok, ale neustále menenie sa, zapájanie sa a precvičovanie, ktoré sa nieslo vo veľmi priateľskom duchu.

Teším sa na ďalšie semináre a prajem veľa úspechov.

Ondrej Hromada, Madunice

 

NLP Akadémia - official member of Society of NLP