Ako vyzerá certifikát NLP Practitioner?

Keďže naši NLP Practitioneri dostanú certifikát priamo od spoluzakladateľa NLP, mnohí sa nás pýtate, ako taký certifikát vôbec vyzerá. Tak nech sa páči – tu je :)

NLP Practitioner - Certifikat NLP Akademia

Čo certifikát NLP Akadémie obsahuje?

Všimnite si, že na certifikáte NLP Akadémie (názov našej spoločnosti je v hornej časti) nájdete štyri vlastnoručné podpisy:

  • Dr. Richard Bandler – Spoluzakladateľ NLP
  • Peter Sasín Licencovaný NLP Tréner
  • Iveta Klimeková Licencovaný NLP Tréner
  • John La Valle – Riaditeľ Society of NLP

Dr. Richard Bandler je jedným z dvoch zakladateľov NLP (tým druhým je John Grinder). Dr. Bandler dodnes model NLP vyvíja a vylepšuje a navyše NLP trénerov vo svojej asociácii vzdeláva a certifikuje osobne.

V oboch našich krajinách nájdete len dvoch NLP Trénerov, ktorí pochádzajú z Česko-Slovenska a súčasne sú certifikovaní priamo Dr. Bandlerom. Oboch nájdete u nás, na NLP Akadémii.

Pravdou je: Nie je to o certifikáte. Je to o niečom úplne inom…

Treba si samozrejme uvedomiť, že certifikát je papier a ako taký v podstate nič neznamená. No dôležité je, kto Vám certifikát vystavuje.

Nepatríme k tým, ktorí uvádzajú, že ich učili „svetoznámi koučovia“ a pritom by sme boli len jedným z tisícov ľudí v hľadisku na ich motivačnej prednáške. Bolo by to totiž to isté, ako by ste sedeli v dave na koncerte skupiny ABBA a potom by ste tvrdili, že Vás priamo táto skupina trénovala v speve a hudbe.

– Peter Sasín –

My, ako licencovaní NLP Tréneri sme prešli skutočným výcvikom zakladateľa NLP

  • Preto môžeme tvrdiť, že vieme, ako funguje účinná komunikácia a rýchle zmeny v živote.
  • Preto patríme medzi špecialistov, ktorí dokážu za niekoľko minút odstrániť fóbiu a zmeniť negatívne spomienky na minulosť.
  • Preto dokážeme našim klientom pomáhať dosahovať skvelé výsledky z ľahkosťou.
  • Preto sa od nás učia profesionáli (top manažéri, koučovia, lekári, právnici, učitelia atď.), ktorí chcú ovládať komunikáciu na špičkovej úrovni.

Preto môžeme tvrdiť, že náš Letný NLP Practitioner bude mať nesmierne pozitívny dopad na život našich účastníkov. Ak chcete vedieť viac, tu je pár údajov o seminári:

Letný NLP Practitioner >>

(https://www.nlp-akademia.sk/practitioner) 

Teším sa na stretnutie so všetkými, ktorí ste sa už prihlásili! A keďže je pár miest ešte voľných, tak sa teším aj na všetkých, ktorí sa ešte prihlásite :)

Peter Sasín, Váš NLP Tréner

Peter Sasín, Váš NLP Tréner
Peter Sasín Podpis


P.S: Vedeli ste, že na svete existuje nespočetne veľa NLP asociácií?
(Tým, že pojem NLP nie je chránený, môže si svoju NLP asociáciu založiť naozaj ktokoľvek.) My sme sa rozhodli, že sa budeme učiť od tých najlepších na svete a tým najlepším je podľa nás jednoznačne ten, kto NLP vymyslel. Preto sme sa učili (a stále učíme) priamo pri zdroji. Práve z tohto rozhodnutia nakoniec profitujú všetci naši účastníci :)Články a Vysielanie NLP Akadémie vo vašom mobile alebo tablete? Kliknite na Google play, alebo na App Store a stiahnite si aplikáciu NLP Akadémie:

Aplikácia NLP Akadémie pre Android na Google Play - kliknite

available-on-the-app-store-logo

Peter Sasín Kniha TRIUMF - Váš nový životný príbeh v predaji

 

,

No comments yet.

Pridaj komentár

NLP Akadémia - official member of Society of NLP