Bojíte sa hypnózy?

Vyvoláva vo vás slovo Hypnóza zvláštne pocity? A viete, že to je len preto, lebo vás niekto v minulosti na tento pocit naprogramoval – inak povedané – zhypnotizoval? Niekto Vám zrejme v minulosti nainštaloval presvedčenie, že hypnóza je zlá a nebezpečná.

Bojíte sa hypnózy? - NLP Akadémia

Pritom je to úplne naopak:

„V dennom živote sme neustále zhypnotizovaní… Pomocou hypnózy sa však dokážeme odhypnotizovať.“ – Túto myšlienku sformuloval Maxwell Maltz, zakladateľ Psychokybernetiky.

A dáva to zmysel: znamená to, že v „bežnom“ stave máme myseľ plnú obmedzujúcich presvedčení a strachov z banálnych vecí (ako je hovorenie pred ľuďmi, strach z výťahov, pavúkov, hadov, výšok, lietania a podobne a podobne).

Práve počas hypnózy sa dokážeme „odhypnotizovať“ – práve hypnóza nás zbaví týchto presvedčení a rozvinie náš plný potenciál.

Mnoho ľudí hypnózu chápe úplne nesprávne. Veria tomu, čo im o hypnóze hovoria filmy a média. Potom sa jej boja. Namiesto toho, aby ju vedome používali vo svojom dennom živote i biznise  – Peter Sasín

 

Chcete spoznať, aké skutočné vnútorné zdroje vo vás existujú a chcete k nim získať prístup?

Príďte na budúci týždeň (sobota + nedeľa 13.-14. 6. 2015) na náš dvojdňový seminár do Bratislavy:

„Tajomstvá Hypnózy (zmeny pomocou NLP v praxi) >>“

Teším sa na Vás a prajem Vám nádherný deň :)

Peter Sasín, Váš NLP Tréner

Peter Sasín Podpis
Peter Sasín, Váš NLP Tréner a autor knihy TRIUMF

P.S.1: O čom je dvojdňový seminár Tajomstvá Hypnózy? Pozrite sa na popis tohto seminára (a hlavne na ohlasy účastníkov na tento transformačný seminár) :)

P.S.2:  Vedeli ste, že na dnešnom bezplatnom webinári o hypnóze Vám odhalím princípy hypnotickej komunikácie, ktoré môžete účinne používať v dennom živote, no väčšina ľudí ich vôbec nepozná?Články a Vysielanie NLP Akadémie vo vašom mobile alebo tablete? Kliknite na Google play, alebo na App Store a stiahnite si aplikáciu NLP Akadémie:

Aplikácia NLP Akadémie pre Android na Google Play - kliknite

available-on-the-app-store-logo

Peter Sasín Kniha TRIUMF - Váš nový životný príbeh v predaji

 

, , ,

No comments yet.

Pridaj komentár

NLP Akadémia - official member of Society of NLP