Čo presne budeme na Charisma Day spolu trénovať?

… mnohí sa ma pýtate (cez emaily, či facebook), čo presne budeme na Charisma Day preberať a trénovať. Napríklad:

Charisma3

„Budem tam musieť vykrikovať nejaké motivačné heslá? Budem tam musieť od „nadšenia“ skákať? Budem musieť byť úplne euforický a nepríčetný…?“

Moja odpoveď: „Nič z toho!“ Pretože mnohí si mýlia charizmu s ukričanosťou, s prehnanou extrovertnosťou, rozpínavosťou.

Charizma je však niečo úplne iné…

Je to akýsi neviditeľný magnet, ktorý z vás vyžaruje a priťahuje k vám iných ľudí. Charizma vám pomáha vytvoriť viac vplyvu (nie nátlaku). Zvýšenie vašej Charizmy spôsobí, že ľudia s vami budú chcieť tráviť viac času, dať vám viac energie, náklonnosti, peňazí.

Preto si prečítajte podrobný zoznam toho, čo budeme celý deň spoločne trénovať. Teším sa na to – pretože takýto systematický tréning charizmy a vplyvu jednak u nás nikde inde nenájdete a jednak techniky, ktoré som pre vás zostavil a vytvoril, vám prinesú neuveriteľné výsledky.

Takže, celý deň je rozdelený do troch základných modulov:

1. Modul: Podvedomé Stratégie, ktoré využívajú charizmatickí ľudia…

 • Ako zaujať hneď od začiatku (…váš prvý dojem: po telefóne, naživo, no i v emailoch, na webe)
 • Ako udržať pozornosť (…ak udržíte pozornosť ľudí, budú s vami chcieť tráviť viac času, dajú vám viac energie, náklonnosti, peňazí)
 • Ako ľudí fascinovať a inšpirovať (…ľudia si časom nepamätajú, o čom sa s Vami bavili. Pamätajú si, ako sa s Vami cítili! Ako vytvoriť druhým tie správne pocity? Ako to urobiť, aby na vás už nikdy nezabudli?)

Táto časť vám extrémne pomôže zvýšiť vašu atraktivitu (príťažlivosť). Pretože ak vám ľudia visia na perách, majú chuť nasledovať váš zámer. Prihláška na tréning tu >>

2. Modul: Prvky, ktoré spoluvytvárajú vašu osobnosť a navyšujú vašu hodnotu (Reč tela + neverbálny prejav)

 • Váš základný postoj (…plus rôzne typy postojov – podľa rôznych kontextov)
 • Práca s gestami (…Charizma bez slov. Ktoré gestá čo signalizujú a ako ich časovať, vedome používať a plynule meniť. Veľmi silná časť!)
 • Práca s vašim hlasom:
 • Ako si zlepšiť hlasový rozsah (…poznáte pojem: Uspávač hadov? Niektorí ľudia sú príliš monotónni. Tak presne toto na tréningu vyriešime: Ako si vybudovať rozmanitý príťažlivý hlas, ktorý budú iní ochotní počúvať aj hodiny v kuse)
 • Kde je “skrytý” váš Úspešný Hlas (…úspešní ľudia znejú inak ako neúspešní. A to nielen v politike či biznise. Takisto vo vzťahoch, výchove apod. Objavíme váš úspešný hlas a vy ho budete vedieť používať cielene ako laserový skalpel!)
 • Správne dýchanie (…váš nádych a výdych je „motorom“ vášho hlasu. Preto sa dýchanie naučíme používať tak, aby ste zneli skvelo, a to s najmenšou možnou námahou)
 • Aktivácia vašich vnútorných zvukových rezonátorov (…v tele, v hlave. Po aktivovaní vašich vnútorných rezonátorov ešte viac upevníte vplyv vášho hlasu. Nie nutne hlasitosť – vplyv. Ľudia budú vo vašej blízkosti doslova vibrovať)

Táto časť bude veľmi dôležitá pre rozvinutie vášho najcennejšieho nástroja: Vášho hlasu. Hlas totiž používate nielen v osobnom kontakte. Používate ho aj na ďiaľku – v telefóne, vo videu apod. Prihláška na tréning tu >>

3. Modul: Emočné stavy Úspechu a Charizmy

 • Elicitácia emočných stavov (…to, v akom emočnom stave sa nachádzate, má obrovský vplyv na to, ako sa s vami cítia iní. Naučíme sa definovať stavy, v ktorých ste najvýkonnejší)
 • Kotvenie emočných stavov (…ako si určité pocity uložiť pod kožu pre neskoršie použitie? Naučíme sa prácu s emočnými kotvami)
 • Aktivácia emočných kotiev (…keď už ste si pocit/emóciu uložili, tak ju vytiahnete vtedy, keď ju sami potrebujete. Už žiadne emočné prekvapenia)
 • Ako byť vo viacerých emočných stavoch naraz (… ovládneme spolu majstrovstvo kotvenia emócií. Vytvoril som pre vás techniku: Charisma Booster System, ktorou sa dostane lusknutím prsta do viacerých vhodných emočných stavov naraz. To, čo teraz možno znie ako utópia, bude veľmi pravdepodobne vašim najobľúbenejším nástrojom na ovplyvnenie vášho emočnéh stavu)

V tejto časti ovládnete asi to najdôležitejšie, čo k vplyvu a charizme patrí: Vaše emócie. Stúpne vaša schopnosť emócie načasovať a vytvoriť si ich vtedy, keď ich potrebujete. Prihláška na tréning tu >>

Predstavte si, o koľko sa váš život zmení, ak tieto všetky veci, o ktorých mimochodom drvivá väčšina ľudí ani netuší, začnete vedome a majstrovsky používať. Môžem za seba a za ľudí, ktorí presne toto používajú, povedať, že zmeny sú zakaždým fenomenálne.

„Prihláška: Charisma Day – Tréning Vplyvu, Sebavedomia a Charizmy“ >>

Info: Seminár sa koná 12.1.2019 v Bratislave v Hoteli Vienna House Easy (Galvaniho 28) od 10-18 hod.
Cena: 239 € s DPH. POZOR: Ak sa však prihlásite teraz, získate seminár v novoročnej! zvýhodnenej cene.

Overiť cenu TU>>

Teším sa na Vás v Deň, kedy sa zrodí Vaša nová Charizma :)

Peter Sasín, Váš NLP Tréner

Peter Sasín Podpis

Peter Sasín,
Váš NLP Tréner a autor knihy TRIUMF

P.S.: Zaujal vás popis a obsah tohto seminára? A súčasne cítite, že sa chcete posunúť v živote omnoho ďalej? Prihláste sa na Tréning Charisma Day. Jednak vašu zmenu neodsuniete na neskôr (tzn. na nikdy?) a jednak získate omnoho výhodnejšiu cenu :) Kliknite Prihláška na Charisma Day >>

 Články a Vysielanie NLP Akadémie vo vašom mobile alebo tablete? Kliknite na Google play, alebo na App Store a stiahnite si aplikáciu NLP Akadémie:

Aplikácia NLP Akadémie pre Android na Google Play - kliknite

available-on-the-app-store-logo

Peter Sasín Kniha TRIUMF - Váš nový životný príbeh v predaji

 

No comments yet.

Pridaj komentár

NLP Akadémia - official member of Society of NLP