Experiment, ktorý ma ohromil

Príbeh: Pred niečo viac ako dvoma rokmi ma oslovil Michal. Mal vtedy 19 rokov a chcel sa dozvedieť všetko o tom, ako funguje úspech. A tak sme spustili experiment. Dnes už poznáme jeho výsledky. Sú ohromujúce…

O čo v experimente šlo…??

Mechanizmy prosperity

Šlo o to, otestovať Princípy Prosperity

Keďže sa mi páčila Michalova chuť na sebe pracovať a imponovali mi jeho smelé sny, ponúkol som mu nezvyčajnú vec. Dohodli sme sa, že princípy, ktoré ho naučím, uvedie do praxe a urobíme z toho dlhodobý experiment, v ktorom dokážeme, že tieto princípy naozaj fungujú.

Výsledky nás ohromili, teraz ich odovzdáme Vám

O tieto princípy sa s Vami podelíme na webinári „Tajomstvá Prosperity“. Michal sa totiž práve vďaka Princípom Prosperity vypracoval na úplnú špičku vo svojom obore.

Za menej ako dva roky úplne z nuly vytvoril najväčší Fitness portál v Európe.

A nielen to…

Vypracoval sa na svetovo uznávaného odborníka na nové technológie v marketingu. Jeho služby využívajú aj najväčšie európske mediálne spoločnosti.

Pýtate sa, ako to dosiahol len za dva roky…??

Podelíme sa o to s Vami

Práve o tie princípy, ktoré fungujú najviac, sa s Vami podelíme.

Už túto Nedeľu, 23. 3. o 20 hod. spolu s Michalom Kyselicom spúšťame jediný webinár v histórii našich krajín, ktorý v priamom prenose odhalí dvojročný experiment prosperity.

Ako sa môžete na webinár prihlásiť?

Kliknite na odkaz nižšie a na stránke zadajte Váš email. To je všetko. Ale nečakajte dlho, miesta zdarma sa nám rýchlo míňajú!

Kliknite: Webinár – Tajomstvá Prosperity >>

Toto si vážne nenechajte ujsť, pretože takýto experiment u nás ešte nikto neurobil ani nezverejnil. Buďte medzi prvými a dozviete sa mocné princípy, ktoré budú fungovať aj Vám.

Teším sa na Vás v Nedeľu večer na webinári :)

Peter Sasín, Váš NLP Tréner

Peter Sasín, Váš NLP Tréner
Peter-Signature-web

P.S.1:  Na webinári Tajomstvá Prosperity Vám s Michalom prezradíme princípy prosperity a takisto najnovšie nástroje a technológie, ktoré pracujú pre úspešných ľudí.

P.S.2:  Nezabudnite, že tento webinár je zdarma a sledovať ho môžete z domu, alebo zovšadiaľ, kde je k dispozícii rýchly internet. Len sa čím skôr prihláste tu. Tešíme sa na Vás v nedeľu večer :)Články a Vysielanie NLP Akadémie vo vašom mobile alebo tablete? Kliknite na Google play, alebo na App Store a stiahnite si aplikáciu NLP Akadémie:

Aplikácia NLP Akadémie pre Android na Google Play - kliknite

available-on-the-app-store-logo

Peter Sasín Kniha TRIUMF - Váš nový životný príbeh v predaji

 

, ,

No comments yet.

Pridaj komentár

NLP Akadémia - official member of Society of NLP