Kniha TRIUMF práve dorazila z tlačiarne. (A prečo svoj sľub nedodržím…)

Dnes poobede mi zazvonil telefón. Hlas zo slúchadla hovorí: „Som tu s plným nákladiakom kníh.“ Táto veta mi znie ako tá najkrajšia melódia. Pretože to znamená, že moja kniha TRIUMF práve dorazila z tlačiarne! Má síce pár dní meškanie, no myslím, že dnešný dátum, zložený zo samých jednotiek (11.11.) je pre vyjdenie knihy jednoducho skvelý :)

Kniha TRIUMF

Prečo svoj sľub nedodržím…

Nedávno som vám sľúbil, že prvých 111 kníh podpíšem. Svoj sľub by som veľmi rád dodržal, no má to malý háčik…

Sľúbených 111 podpisov bolo totiž v priebehu dvoch hodín preč!

V nasledovných dňoch som dostal hromadu emailov a správ cez Facebook, v ktorých ste mi mnohí písali, že veríte, že ste sa do prvej stojedenástky dostali a že sa tešíte na podpis. No pravda je taká, že väčšina z vás to nestihla. Viem však, že sa na túto knihu už veľmi dlho tešíte. Preto som sa rozhodol „nedodržať sľub“ a urobiť to inak. Rozhodol som sa, že si dám skutočný podpisový maratón. Uvarím si kávu a budem podpisovať, aj keby som mal podpisovať každý deň do tretej do rána. Podpíšem všetky knihy, ktoré si objednáte na www.nlp-shop.sk do piatka 14. 11. (vrátane). http://youtu.be/eXhRvobGRUw Samozrejme, podpíšem aj tie knihy, ktoré ste si doteraz objednali. Ak ste si ešte neobjednali, knihu s podpisom môžete objednávať na nasledovnom odkaze:

TRIUMF – Váš nový životný príbeh >>

Cena: 13,50 eur Počet strán: 288 (Kniha obsahuje bonusový materiál Nezachraňovanie Planéty a množstvo neuveriteľných experimentov ako napr. Vesmírny Ping-Pong.) Vychádza: Dnes, 11. 11. 2014 ;) Platba: Kartou, prevodom, alebo dobierkou (Dobierka len v rámci SR).

Pripravte sa na svoju novú realitu! Už čoskoro vo Vašej poštovej schránke :)

Peter Sasín, Váš NLP Tréner

Peter Sasín Podpis
Peter Sasín, Váš NLP Tréner a autor knihy TRIUMF

 

P.S.1: Mimochodom, viete, čo si o mojej knihe myslí autor bestsellerov Jozef Banáš? Prečítajte si TU >>

P.S.2: Nezabudnite, že dnes začíname rozosielať. Prvé stovky kníh už dnes od nás obdrží Slovenská pošta a rozvezie ich na všetky svetové strany, aby práve tú Vašu mohla doviezť rovno ku Vám. Tak vyzerajte poštára a sledujte svoju poštovú schránku :) Články a Vysielanie NLP Akadémie vo vašom mobile alebo tablete? Kliknite na Google play, alebo na App Store a stiahnite si aplikáciu NLP Akadémie:

Aplikácia NLP Akadémie pre Android na Google Play - kliknite

available-on-the-app-store-logo

Peter Sasín Kniha TRIUMF - Váš nový životný príbeh v predaji

 

No comments yet.

Pridaj komentár

NLP Akadémia - official member of Society of NLP