Letný NLP Practitioner – Intenzívny Certifikovaný NLP Výcvik sa blíži

Náš NLP Practitioner sa blíži vo svojej najintenzívnejšej podobe. Letný NLP Practitioner je ten najintenzívnejší NLP výcvik, ktorý ponúkame v tejto forme len raz ročne.

Čo Vám prinesie..??

Misia_NLP Akademia

Predstavte si to…

Každé ráno (po 12 dní) začínate deň v spoločnosti ľudí, ktorí prišli na sebe intenzívne pracovať. Všetci v miestnosti, vrátane Vás, sú pripravení naplno investovať energiu do svojho rozvoja.

Deň ubehne nesmierne rýchlo, pretože preberáme fascinujúce poznatky z neurolingvistiky, trénujeme techniky, búrame staré obmedzujúce presvedčenia, inštalujeme nové – posilňujúce.

Krok za krokom pomáhame účastníkom zvyšovať ich vplyv, ich schopnosť vidieť viac, počuť viac, cítiť viac…

Skrátka, všetci pracujeme na spoločnej misii – byť tou najlepšou možnou verziou samého seba.

Večer (niekde medzi 17-18-19… hod.) sa naši účastníci, plní nových stratégií, skvelých pocitov a energie lúčia. Nedočkavo po tréningu vo voľnom čase aplikujú všetko to, čo sa naučili… výsledky sú doslova fenomenálne.

A na ďalší deň to roztáčame zas. A na ďalší zas. A zas…

Každý deň prebieha transformácia v tej najčistejšej a najintenzívnejšej forme

Tí, ktorí to u nás absolvovali, presne vedia, aké je dôležité svoju myseľ sfokusovať a naplno sa ponoriť do „matérie“.

Preto je tento seminár – spojený s tréningom – náš najintenzívnejší. 12 dní ideme takmer v kuse – len s jedným dňom voľna(!).

To znamená, že neprerušujete svoj fokus – a sami viete, aké je to dôležité vedieť sa na danú misiu dostatočne skoncentrovať.

A práve Misia Vášho rastu a premeny je jednou z najdôležitejších v živote. Pretože pomáha Vám i Vášmu okoliu robiť tento svet lepším miestom pre život.

Preto od našich účastníkov vyžadujeme poriadnu dávku intenzívneho investovania energie a vytrvalého fokusu.

(Kliknite) Letný intenzívny NLP Practitioner na NLP Akadémii… >>

>> Ešte k tomuto semináru uverejním niekoľko naozaj zaujímavých a nových faktov – každopádne miesta sa plnia a zatiaľ ešte platí zvýhodnená cena (o 880,- Eur).

Preto kliknite na odkaz a prihláste sa teraz: https://nlp-practitioner.sk

a ešte jedna vec…

Chcete si vedieť vytvárať nové možnosti v živote spoľahlivo a keď to potrebujete? 

Pozrite sa na popis nášho certifikovaného kurzu NLP Practitioner. Je to 12-dňový transformačný tréning, na ktorom sa naučíte ako používať svoje vnútorné zdroje, zbavíte sa obmedzení, či strachov a nakopnete svoju kariéru aj súkromný život.

Letný NLP Practitioner na NLP Akadémii

Využite zvýhodnený predpredaj (Len na krátky čas!)

Prejsť na stránku NLP Practitioner
Zistiť viac o tréningu…

PS: Ak sa vám zatiaľ nepodarilo nájsť čas (či financie) na celých 12 dní, čo tak prísť na prvé štyri dnitohto prémiového seminára?

Ultimatívny úvod do NLP sú plné a intenzívne 4 dni z NLP Practitionerapočas ktorých ovládnete mnoho techník a princípov z NLP. Pozrite si popis seminára tu: Ultimatívny Úvod do NLP >>

Peter Sasín,
váš NLP Tréner a autor bestsellerov TRIUMF a Magická Vlna

P.S.1: Ak chcete spoznať vysoko účinné techniky ako sa dostávať (nielen) do uvoľnených stavov PLUS ak chcete urobiť výrazný krok vpred v kariére, či súkromnom živote – pozrite sa, ako vám v tom môže pomôcť náš letný intenzívny NLP Practitioner.

Kliknite na… NLP Practitioner – 12 dňový intenzívny certifikovaný seminár

P.S.2: Vedeli ste, že len u nás dostanete certifikát, že ste licencovaný NLP Practitioner, vlastnoručne podpísaný priamo Dr. Richardom Bandlerom – spolutvorcom NLP? 

Kliknite + zistite viac: NLP Practitioner >> – a pripravte sa na svoju premenu… :)Články a Vysielanie NLP Akadémie vo vašom mobile alebo tablete? Kliknite na Google play, alebo na App Store a stiahnite si aplikáciu NLP Akadémie:

Aplikácia NLP Akadémie pre Android na Google Play - kliknite

available-on-the-app-store-logo

Peter Sasín Kniha TRIUMF - Váš nový životný príbeh v predaji

 

No comments yet.

Pridaj komentár

NLP Akadémia - official member of Society of NLP