Neboj sa Robiť Chyby – urob z nich svojich Spojencov [Podcast #145]


Robíte niekedy chyby? Berte ich ako spätnú väzbu

„Neboj sa robiť chyby – sprav z nich svojich spojencov“ je epizóda, v ktorej sa pozrieme na tému chýb a ako z nich môžeme čerpať prospech. V tejto epizóde sa dozviete, ako prekonať strach z robenia chýb a ako ich využiť ako nástroj na rast a zlepšenie.

V tejto epizóde vám poskytnem praktické tipy a rady na to, ako chybám prideliť omnoho užitočnejší význam a ako ich využiť ako svojich spojencov.

Podcast je určený pre každého, kto sa chce naučiť ako sa nebáť robiť chyby a ako z nich čerpať prospech. Táto epizóda podcastu NLP Akadémie je príležitosťou na získanie nových nápadov a inšpirácie na to, ako využiť chyby ako pomocníkov na našej ceste k úspechu a osobnému rastu.

Užite si počúvanie :)

Prehrajte si podcast v prehrávači vyššie.

Čo v podcaste nájdete:

 • Ako zmeniť svoj postoj k chybám a začať ich vnímať ako príležitosti na rast
 • Ako prekonať strach z robenia chýb a zlepšiť svoje výsledky
 • Ako použiť chyby ako nástroj na dosiahnutie úspechu
 • Ako použiť chyby na vytvorenie inovatívnych a kreatívnych riešení
 • PLUS: Výzva týždňa, ktorá vám pomôže vytvoriť si príliv možností v kľúčových oblastiach vášho života :)

Verím, že tento podcast vám prinesie maximálnu hodnotu…

a ešte jedna dôležitá otázka…

Chcete spoznať NLP do hĺbky a objaviť fascinujúci svet dosahovania excelentnosti a plného potenciálu?

Pozrite sa na popis nášho certifikovaného kurzu NLP Practitioner. Je to 12-dňový certifikovaný kurz, na ktorom sa naučíte ako používať svoje vnútorné zdroje, zbavíte sa obmedzení, či strachov a nakopnete svoju kariéru aj súkromný život.

NLP Practitioner na NLP Akadémii

Využite zvýhodnený predpredaj (Len na krátky čas!)

Prejsť na stránku NLP Practitioner
Zistiť viac o tréningu…

PS: Ak sa vám zatiaľ nepodarilo nájsť čas (či financie) na celých 12 dní, čo tak prísť na prvé štyri dnitohto prémiového seminára?

Ultimatívny úvod do NLP sú plné a intenzívne 4 dni z NLP Practitionerapočas ktorých ovládnete mnoho techník a princípov z NLP. Pozrite si popis seminára tu: Ultimatívny Úvod do NLP >>

Prajem vám skvelé počúvanie :)

Peter Sasín,
váš NLP Tréner a autor bestsellerov TRIUMF a Magická Vlna


Články a Vysielanie NLP Akadémie vo vašom mobile alebo tablete? Kliknite na Google play, alebo na App Store a stiahnite si aplikáciu NLP Akadémie:

Aplikácia NLP Akadémie pre Android na Google Play - kliknite

available-on-the-app-store-logo

Peter Sasín Kniha TRIUMF - Váš nový životný príbeh v predaji

 

, ,

One Response to Neboj sa Robiť Chyby – urob z nich svojich Spojencov [Podcast #145]

 1. Blanka 31. marca 2023 o 18:59 #

  Ahoj Peťko, ďakujem Ti za túto skvelú nahrávku. Už sú to roky, kedy mi cinkol jeden náramný príklad, ako zmeniť pohľad na tzv. „chyby“. Predstavila som si diktát, v ktorom učiteľ-ka všetky „chyby“ vyznačí červeným perom a následne ohodnotí blbou známkou. A presne, ako hovoríš, tým žiak získava mínus hodnotenie v škole a ďalšie obvykle nasledovalo doma.
  Aké by to bolo… keby učiteľ-ka namiesto toho, zeleným perom podčiarkla všetko, čo je správne?
  Ja sama som sa pri tej predstave začala okamžite usmievať, ako slniečko.
  A ešte by doplnila vetu, že tých pár slov, ktoré sú teraz napísané nesprávne, si žiak opraví. Veď je predsa v škole, v procese učenia a nie je v silách nikoho z nás, naučiť sa všetko správne, na prvú dobrú.
  A ešte niečo mi… v súvislosti so speváčkou, ktorú si spomenul. Svojim perfekcionistickým postojom nie len že znemožnila ďalším ľuďom počúvať jej piesne, ale predovšetkým, sama sebe zabránila robiť to, čo ju nadovšetko teší a napĺňa.
  Kto vie, akú spätnú väzbu na základe tohto rozhodnutia, následne dostala. Na základe psychosomatiky si dovolím tvrdenie, že začala pociťovať veľmi nepríjemné emočné stavy, ktoré v konečnom dôsledku mohli vyústiť do ochorenia. Čo by bolo vlastne fajn, pretože by ju to mohlo následne opäť vrátiť k spievaniu. :)

Pridaj komentár

NLP Akadémia - official member of Society of NLP