[PREDPOVEĎ] Nie som veštec… No o pár týždňov sa stane toto

Nie som síce veštec… no toto si dovolím predpovedať.

Viete, čo sa stane na úplnom konci tohto roka? Masa ľudí tam vonku vydá obrovskú energiu. Tá energia bude tak obrovská, že sa zmanifestuje do ohňostrojov, osláv a nadšených výkrikov vítania Nového roka – nového Začiatku…

 

A potom – hneď na druhé ráno – obrovské ticho!

Všimnite si to – len po pár hodinách masovej eufórie nastane úplný energetický prepad.
Čuduj sa svete, pre väčšinu ľudí tam vonku (ani tentokrát) žiadna pozitívna zmena nenastane.

A viete prečo?

Títo ľudia sa totiž dôsledne riadia Princípom neúspechu. Pretože úspech – a to si prosím niekde poznačte a dobre si to zapamätajte – úspech sa okrem iného rovná vydaná energia krát čas!

Inými slovami – úspech vzniká vtedy, keď investujeme energiu a investujeme ju dlhodobo. Dôraz je na dlhodobosti.

Preto si dovolím predpovedať, že aj najbližší Silvester a následné predsavzatia, nespôsobia v živote mnohých ľudí tam vonku vôbec žiadne zmeny.

Vznikne len jednorazová obrovská energia, ktorá potrvá len chvíľu… a potom vyfičí do zabudnutia.

Chcete konkrétny príklad?

Vynikajúci príklad za všetky sú Fintesscentrá. Hneď v januári zaznamenajú obrovský príliv nových členov, no už vo februári po väčšine z nich nebude vo fitkách ani stopy.

V marci už tam nebude takmer nikto. Ostanú len tí, ktorí tam chodia tak či tak po celý rok.

Úspech sa rovná: Vydaná Energia x Čas!

Ako na tom budete vy?

Ja si prajem, aby ste energiu pre svoju zmenu v živote investovali dlhodobo. Pretože len tak dosiahnete to, po čom túžite.

Myslite na to – úspech a trvalé hodnoty vznikajú len ak investujete dlhodobo. Alebo si myslíte, že Apple, Google, Facebook, Microsoft… mali skvelý nápad a ten sa potorm rozvíjal explozívne akosi celkom sám?

Samozrejme, že nie.

Prajeme vám, aby ste od teraz až po celý zvyšok života neustále napredovali a boli každý deň aspoň o trochu lepší, ako ste boli včera.

Preto porozmýšľajte:

V ktorej oblasti vášho života sa v nasledovnom roku chcete posunúť najviac vy?

Aj v ďalšom roku budeme vytrvalo a kompetentne našim účastníkom odovzdávať to najlepšie zo seba a z našich znalostí NLP, komunikácie, ľudskej psychológie, dosahovania cieľov… jednoducho všetkého, čo našim účastníkom ohromne pomáha na ceste za úspechom a šťastím.

Ak si chcete váš rýchly osobný i profesný rast čo najlepšie naplánovať, radi vás podporíme. Presne za týmto účelom vznikol naáš seminár Deň Cieľov s NLP Akadémiou. Koná sa už 25.11.2017 v Bratislave. Miesta sa už vysokým tempom plnia! :)

Deň cieľov s NLP Akadémiou pre skvelý rok 2018 >>

Za celý náš Team Vám prajem, aby ste od teraz až po celý zvyšok života neustále napredovali a boli každý deň aspoň o trochu lepší, ako ste boli včera.

My Vás na Vašej ceste všemožne podporíme.

Teším sa na Vás a na Vašu premenu! :)

Váš Peter

Peter Sasín, Váš NLP Tréner

Peter Sasín Podpis

Peter Sasín, Váš NLP Tréner a autor bestselleru TRIUMF

P.S: Ako dokážete mať obrovské ciele a súčasne si udržíte trvalú energiu pre ich realizovanie? Pozrite sa na seminár Deň Cieľov s NLP Akadémiou, ktorý je presne za týmto účelom stvorený >>


Články a Vysielanie NLP Akadémie vo vašom mobile alebo tablete? Kliknite na Google play, alebo na App Store a stiahnite si aplikáciu NLP Akadémie:

Aplikácia NLP Akadémie pre Android na Google Play - kliknite

available-on-the-app-store-logo

Peter Sasín Kniha TRIUMF - Váš nový životný príbeh v predaji

 

, , ,

No comments yet.

Pridaj komentár

NLP Akadémia - official member of Society of NLP