NLP Master – mágia, alebo ucelený systém?

To akože naozaj – Fóbia za pár minút preč? Zbavenie sa strachov prakticky zo sekundy na sekundu? Dokonca vraj okamžitá motivácia a sebavedomie…??

Ako je to možné, že pomocou NLP vieme robiť tak rýchle zmeny? Nie je to len nejaký trik? Možno si hovoríte, že nie je predsa možné, aby sa zmeny, ktoré ľudia nevedia urobiť roky, dali urobiť za pár minút! Je tak?
V tomto článku vám chcem priblížiť zákulisie našej práce trénerov na NLP Akadémii a prečo denne dokazujeme to, čo väčšina ľudí (dokonca aj odborníkov) považuje za Science Fiction :)

Master članok 600

Najrýchlejšia rastlina na svete… (Aj keď spočiatku zdanlivo najpomalšia!)

Keď už sme pri rýchlosti… Viete, ktorá rastlina na tejto planéte rastie najrýchlejšie? Kto je ten turbo nadzvukový tryskáč medzi rastlinami? Áno, je to bambus. Za jeden jediný deň dokáže vo vhodných podmienkach narásť viac, ako neuveriteľný jeden meter.

Lenže – ak by ste vzali bambus a zasadili ho (aby ste si overili jeho rýchlosť), spočiatku by sa „stalo niečo zvláštne“. Predstavte si, že zasadíte bambus, chodíte k nemu, a…

Nič… Nerastie!

Možno si hovoríte – asi som niekde urobil chybu. Kontrolujete miesto, kde je zasadený a stále žiadne výhonky. Nieto ešte nejaký dramatický rast. Tak na to celé možno dokonca zabudnete, až keď zrazu…

Jedného dňa sa vo vašej záhrade týči v plnej pýche silný, mladý bambus.

Ako je to možné? Veď predsa nerástol!

Ten bambus (potvora) totiž na vás zakaždým zahrá malé „divadlo“. To, že nad zemou nie je vidieť výsledok, neznamená, že on nič nerobí. Práve opak je pravdou! Takmer okamžite začne pod zemou vytvárať spleť koreňov a rozširovať sa pod zemou do šírky.

Čiže korene pod zemou sa veselo plazia, pritom nad zemou nie je dlho vidieť vôbec nič. Zdanlivý kľud. A potom, keď je všetko pripravené, akoby z ničoho nič… Buumm!! Doslova vystrelí zo zeme mocný trs bambusu.

Ráno sotva centimeter nad zemou – a večer je vám už po pás! Na druhý deň už je vyšší ako vy…

Prečo o tom hovorím?

Presne tak isto je to s majstrovským NLP – najprv neviditeľné prípravy a potom obrovská premena

Presne tak isto postupujú svetové špičky v NLP, aby urobili veľké a bleskové zmeny. Najprv prebiehajú neviditeľné prípravy, to znamená, korene už sa rozširujú, a potom – bummm! Premena!

Fóbie, strachy sú z ničoho nič preč. Sebavedomie a kreativita sú zrazu tu. Motivácia takisto.

Pri našej práci, ako certifikovaní NLP Tréneri* používame presne špecifikovateľný postup, aby sme tieto premeny dokázali bleskovo a hravo pomôcť našim klientom vyvolať.

*Sme pravidelne trénovaní, certifikovaní a licencovaní priamo spoluzakladateľom NLP – Dr. Bandlerom, ktorý NLP neustále vyvíja a vylepšuje. Z toho profitujú naši klienti, pretože naše nástroje tým pádom patria ku svetovej špičke.

Len na rozdiel od bambusu, používame tých koreňov veľké množstvo rôznych druhov…

Dobrá správa – To, s čím pracujeme my ako NLP Tréneri, učíme aj našich NLP Mastrov!

To, čo učíme našich NLP Mastrov, sa dá veľmi dobre prirovnať práve k spôsobu, akým si bambus pripravuje svoj bleskový rast. Dodatočne k NLP Practitioneru ideme oveľa viac do hĺbky a ideme doslova „pod zem“ – tam, kde sú korene.

Tam sa totiž odohráva to najdôležitejšie. Čiže našim NLP Mastrom ukazujeme, ako si pripraviť v každej situácii pevné a stabilné korene.

Tých koreňov učíme veľké množstvo. Potom môžu naši zverenci tak rýchlo dosahovať u druhých ľudí neuveriteľné zmeny (pri svojich klientoch, v biznise, dosahovaní úspechu a podobne).

Čo sa teda na NLP Mastri naši účastníci naučia…

  • Kotvenie vo všetkých zmyslovných kanáloch (v celom VAKOG-u)
  • Inštalovania a aktivácia kotiev – takisto vo všetkých zmyslových kanáloch
  • Emočné stavy – absolútne mocný nástroj na vyvolanie akejkoľvek premeny – tzn. elicitácia (vytváranie a modelovanie) rôznych emočných stavov
  • Nested Loops – neviditeľný prvok komunikácie, ktorý spôsobuje zrýchlené učenie (tzv. Accelerated Learning) – no o to výraznejšie zmeny nastávajú
  • Metaprogramy II –  spoznanie motivačcých stratégií u seba i druhých ešte viac do hĺbky
  • Práca s predpokladmi – Ďalší neviditeľný prvok komunikácie s dramatickým účinkom na správanie a presvedčenia
  • Hypnorétorika – Majstrovstvo verbálneho vplyvu. Konverzačná hypnóza a hlboké preniknutie do tajov účinnej komunikácie
  • Neverbálna komunikácia – ako ovplyvniť ľudí bez slov na majstrovskej úrovni
  • A mnohé ďalšie mocné prvky ktoré učíme len na NLP Mastrovi

Mnohým sa zdá, že ide o mágiu… Pritom je v tom dôsledný systém

Preto tí, ktorí tieto techniky, princípy a metódy nepoznajú – nemôžu uveriť, že naše výsledky na poli ľudskej psychológie a motivácie môžu byť tak dramaticky účinné.

Pritom nejde o to, čomu veríte dnes – ide o to, čo nové spoznáte a ako to začnete používať. Až potom budú vaše výsledky oproti dnešku neuveriteľné.

(Pozrite si video, ktoré odvysielala TV Markíza – kde Petre odstránim fóbiu z výšok. Ani odborníci spočiatku neverili, že to môže fungovať.)

Dá sa „to“ naučiť z kníh? Tu je jednoznačná odpoveď…

Je tu ešte jedna vec, na ktorú sa ma ľudia pýtajú: „Dá sa toto naučiť aj z kníh?“ Moja jednoznačná odpoveď – Nedá.

Tak, ako sa z knihy nenaučíte lyžovať, ani hrať tenis, nenaučíte sa z knihy majstrovsky používať NLP. Ide totiž hlavne o spätnú väzbu, ktorú na našich seminároch dávame.

Ak totiž nesedí napríklad váš emočný stav, zmeny neprídu, aj keď techniku urobíte presne podľa návodu. Ak napríklad nesedí váš timing (časovanie), nebude to fungovať – niekedy naopak – môžu prísť nechcené výsledky.

Preto je podstatný tréning.

Nezabudnite, že naše seminárie nie sú len o odovzdávaní informácií… Sú hlavne o zmenách na podvedomej úrovni. A to docielite hlavne tréningom a odbornou spätnou väzbou.

Seminár NLP Master je možno aj pre vás – je tu však jeden háčik

Tiež by vás zaujímalo, ako fungujú bleskové premeny? Čo presne je predmetom NLP Mastra a čo vám môže do života priniesť?

Ešte predtým, ako sa prekliknete na popis seminára, je dôležité povedať, že pre účasť je jedna podmienka. A tou je – že už máte certifikát z NLP Practitionera.

Inak sa na tomto seminári nie je možné zúčastniť. (Mnohí nám píšu, že už sa osobným rastom zaoberajú roky, a že či by mohli prísť aj bez absolvovania NLP Practitionera. Odpoveď je zakaždým – Nie.)

Pretože na NLP Practitioneri si robíme veľmi dôležitú prípravu. A tá sa týka presvedčení, komunikácie, používania techník z NLP. Čiže na NLP Mastrovi už je potrebné, aby ste mali vysokú kompetenciu z používania NLP.

Lebo v NLP Mastrovi postupujeme z prvej ligy – na svetovú úroveň. A na to potrebujete určité predpoklady.

Ak chcete prísť na nášho NLP Mastra, no svojho Practitionera ste absolvovali mimo NLP Akadémie – i tak je šanca, že sa môžete zúčastniť! Pošlite nám do emailu „info@nlp-akademia.sk“ kópiu Vášho certifikátu a my vám dáme obratom vedieť, či spĺňate vysoké nároky na prijatie do kurzu NLP Master na NLP Akadémii.

Ešte jedna zaujímavosť…

Po úspešnom absolvovaní kurzu dostanete certifikát, vlastnoručne(!) podpísaný Dr. Bandlerom, spoluzakladateľom NLP. Viac na Slovensku a v Čechách v oblasti NLP nedostanete – len na NLP Akadémii.

Uff – takže toto bola smršť informácií a faktov – ak ste už absolvovali certifikovaný kurz NLP Practitioner a chcete sa posunúť na vyššiu úroveň poznania, tréningu i života – je pre vás NLP Master tá správna voľba.

Začíname už v stredu 10.5. 2023 v Bratislave, pár miest je ešte voľných. Kliknite SEM >>

Teším sa na vás – bude to super dobrodružstvo a váš vstup do vyššej dimenzie poznania. 

Peter Sasín, Váš NLP Tréner

Peter Sasín Podpis

Peter Sasín, Váš NLP Tréner a autor knihy TRIUMF

P.S.: Nezabudnite, že na NLP Mastrovi vám odhalíme zákulisie našej práce a hlbokých znalostí transformačnej praxe. Ak chcete odhaliť, ako funguje mágia v podvedomých zmenách, kliknite na NLP Master >>Články a Vysielanie NLP Akadémie vo vašom mobile alebo tablete? Kliknite na Google play, alebo na App Store a stiahnite si aplikáciu NLP Akadémie:

Aplikácia NLP Akadémie pre Android na Google Play - kliknite

available-on-the-app-store-logo

Peter Sasín Kniha TRIUMF - Váš nový životný príbeh v predaji

 

No comments yet.

Pridaj komentár

NLP Akadémia - official member of Society of NLP