Prípad strateného CD

Objavte svoj Talent s Petrom Sasínom

Stalo sa Vám už, že život napísal niečo skvelé celkom za Vás? Mne sa to stalo práve nedávno. Rozmýšľal som, o čom by mohol byť môj najnovší článok na blog NLP Akadémie. A do toho mi na Facebook napísala jedna naša účastníčka seminára Dňa cieľov.

Chcela vedieť, či sme po seminári na zemi pod stoličkami nenašli jedno CD Objavte svoj talent. Po príchode domov ho totiž vôbec nevedela nájsť. Chcete vedieť, prečo som mal radosť z toho, že CD zmizlo? Čítajte teda ďalej… :)

Prečítajte si môj rozhovor s účastníčkou Dňa cieľov

Prečítajte si môj rozhovor s účastníčkou Dňa cieľov. Zo seminára si odniesla CD… Objavte svoj Talent  v akcii 1+1 (naša komunikácia prebiehala cez Facebook)…

Účastníčka: „Nenašli ste náhodou pod stoličkami 1 CD: Objavte svoj Talent? Vybaľujem veci, a mám len jedno…. hmm, niekde som ho musela vytratiť… škoda.“
Ja: „Žiaľ, nenašli – miestnosť sme na konci dôkladne prezreli a nič tam neostalo.

(nečakane – na druhý deň…)

Účastníčka: „CD sa našlo!!! Najstarší syn si ho hneď privlastnil a je nadšený…tak sa teším!“
Ja: „Tak to je skvelé – Aj ja sa teším :)“

(Dnes – presne o dva týždne neskôr…)

Ja: Môžem otázku? Koľko má syn rokov? Píšem o tom email a chcem ho spomenúť.
Účastníčka: V januári bude mať 13. A to CD počúva stále dookola. NLP ho chytilo :)

Viete: Naozaj sa teším. Jednak z toho, že CD sa našlo a jednak z toho, že prináša úžitok nielen tým, ktorí si ho kúpia, ale aj ich blízkym :)

(A ďakujem našej účastníčk Denise zo Žiliny za tento úžasný objasnený prípad.)


Chcete tiež svojim blízkym urobiť radosť a zároveň im pomôcť?

Hľadáte darček, z ktorého budú mať úžitok po celý život (a nie len na Vianoce)?

Pomôžte Vašim blízkym objaviť ich talent a pomôžte im spoznať podvedomé stratégie tých najúspešnejších a najtalentovanejších ľudí.

 

 

>> CD si teraz môžete zakúpiť v akcii 1+1

To znamená, že zaplatíte len za jedno CD a my Vám pošleme dve. Jedno si tým pádom môžete nechať a to druhé môžete darovať.

Táto akcia je pre Vás tiež perfektná, ak chcete urobiť radosť viacerým ľuďom, napr. Vašim spolupracovníkom, zamestnancom apod. Ku každému jednému CD Vám bezplatne pribalíme ešte jedno zdarma. Ak objednáte 5 CD, pošleme Vám ich 10. Ale zaplatíte len 5. Ušetríte tak vždy 50 % z ceny.

Cena CD je: 24,90 €

Akcia 1+1 platí do 31. 12. 2013

Navyše: Každú objednávku (prijatú pred Vianocami) pošleme 1. triedou, aby stihla byť u Vás načas. Za 1. triedu si pritom neúčtujeme nič naviac. Cena poštovného ostáva rovnaká 3,90 € ako pri 2. triede.

>> Objednať CD: Objavte svoj Talent

Prajem Vám krásny deň a pohodovú prípravu na Sviatky :)

Peter Sasín, Váš NLP Tréner

Peter Sasín, Váš NLP Tréner
Sign

 

P.S: Nezabudnite, že každú objednávku CD: Objavte svoj talent posielame pred Vianocami 1. triedou. (Pošta 1. triedu doručuje do nasledujúceho pracovného dňa v rámci SR). Tovar odosielame hneď v deň prijatia objednávky (cez pracovné dni), pokiaľ si na našom eshope objednáte do 16 hod.

P.S.2: V CD hovorím aj o tzv. Morfických poliach (podľa biológa R. Sheldrakea). Možno to boli práve tieto polia, cez ktoré mi „prišiel“ skvelý námet na nový článok.Články a Vysielanie NLP Akadémie vo vašom mobile alebo tablete? Kliknite na Google play, alebo na App Store a stiahnite si aplikáciu NLP Akadémie:

Aplikácia NLP Akadémie pre Android na Google Play - kliknite

available-on-the-app-store-logo

Peter Sasín Kniha TRIUMF - Váš nový životný príbeh v predaji

 

No comments yet.

Pridaj komentár

NLP Akadémia - official member of Society of NLP