PREČO SVOJE CIEĽOVÉ OBRAZY PREMIETAM NA HORIZONTE?

Prečo si vytváram v mysli najväčšie možné cieľové obrazy? A prečo si ich vytváram práve na Horizonte? Pozrite si v tomto krátkom inšpiratívnom videu.

NAJVÄČŠIE KINO NA SVETE

Rozmýšľali ste už niekedy nad tým, prečo do kín dávajú obrovské plátna a nie akési mrňavé „kapesníčky“?

Jeden z hlavných dôvodov: Veľké obrazy zo sebou nesú veľkú emóciu. A tým pádom veľkú energiu.

Tento princíp veľkej emócie a energie vieme preniesť do oblasti výkonnosti a dosahovania cieľov. Malé obrazy totiž majú malú energiu, veľké obrazy nesú veľkú energiu. Presne preto milujem prácu s veľkými mentálnymi obrazmi.

Preto si moje cieľové predstavy premietam na to najväčšie kino na svete – a tým je Horizont. Moje cieľové obrazy tak majú dostatočnú energiu (ktorú nesie emócia s nimi spojená!) a o to jednoduchšie ich dosahujem.

V HLAVNEJ ÚLOHE: VY!

Môj tip pre vás teda je – otestujte to v najbližšom období. Postavte sa v krajine smerom k horizontu a po dobu niekoľkých minút projektujte svoje obrovské cieľové obrazy. Vaša myseľ tým pádom bude oveľa presnejšie vedieť, kam vás má smerovať.

Veľké obrazy zo sebou nesú veľkú emóciu. A tým pádom veľkú energiu.

Jedna naša účastníčka seminára NLP Practitioner toto video pár dní v predstihu videla aj so svojim dvanásťročným synom a hneď ho naučila, ako si má projektovať svoje cieľové obrazy. V škole, v osobnom živote, v športe, pri hre…

IBA VEĽKOSŤ NESTAČÍ…

Naučila ho však, že okrem veľkosti sú enormne dôležité ďalšie parametre (v NLP im hovoríme submodality), ktoré po správnom aplikovaní spôsobia, že na vedomej i nevedomej úrovni nastavíte všetko tak, aby ste svoje vízie, sny a ciele dosahovali oveľa ľahšie a rýchlejšie.

Pre našich študentov sme pripravili absolútnu novinku: Vizualizačno-realizačný systém, ktorý sme pomenovali TESLA Genius Workflow(TM). Je to extrémne výkonný model, založený na vizualizačných technikách z NLP + na inštalácii mocných podvedomých stratégií.

Meno „Tesla“ v modeli: TESLA Genius Workflow(TM) – nie je náhodné. Nikola Tesla bol jeden z najvýkonnejších vizualizátorov v histórii a tento princíp je pomenovaný a založený práve na stratégii tohto geniálneho vynálezcu.

Pomocou tohto modelu dlhodobo sebe i mojim klientom a účastníkom pomáham dosahovať naozaj geniálne výsledky. A ovládnuť ho môžete aj vy, keď sa prihlásite na seminár NLP Practitioner…

Takže – Pozrite si celé video a ak chcete, aby ste svoje vnútorné zdroje začali využívať naozaj naplno, pozrite sa na popis nášho NLP Practitionera. Termín konania tohto transformačného seminára sa blíži a navyše môžete využiť 200,00 Eur cenovú výhodu!

Prajem vám geniálny týždeň plný obrovských cieľových obrazov, a nešetrite – zaplňte celé nebo! :)

Peter Sasín, Váš NLP Tréner

Peter Sasín Podpis
Peter Sasín, Váš NLP Tréner

P.S: Prečítajte si (a pozrite si videá) ohlasy našich účastníkov. Ako naše kurzy pomohli im? Ako na nich vplývajú? Ohlasy tých, čo to už zažili (klik) >>

P.P.S: Letný NLP Practitioner je momentálne v zvýhodnenej (Early Bird) cene – ušetríte až 200 eur. NLP Practitioner (klik) >>


Články a Vysielanie NLP Akadémie vo vašom mobile alebo tablete? Kliknite na Google play, alebo na App Store a stiahnite si aplikáciu NLP Akadémie:

Aplikácia NLP Akadémie pre Android na Google Play - kliknite

available-on-the-app-store-logo

Peter Sasín Kniha TRIUMF - Váš nový životný príbeh v predaji

 

, , ,

One Response to PREČO SVOJE CIEĽOVÉ OBRAZY PREMIETAM NA HORIZONTE?

  1. Viktor 13. júla 2017 o 18:33 #

    Ahoj Peter. Chcem sa opytat na cielove obrazy. V tvojej knihe Trumf pises ze mame asociovany. No ako mam byt asociovany na horizonte ? :) Alebo si to mam predstavovat disociovane ? Vdaka

Pridaj komentár

NLP Akadémia - official member of Society of NLP