„Prestal som používať, čo si ma naučil.“ – Príbeh jedného vzostupu a pádu

Poznáte nasledovné pravidlo? „Akými ľuďmi sa obklopuješ, takým sa sám stávaš“. Toto pravidlo podľa mňa platí vo všetkom. Vo vzťahoch, zdraví, či peniazoch. V mojej knihe TRIUMF v kapitole O Peniazoch dokonca píšem, že: „Výška vášho príjmu je priemerom príjmov piatich ľudí, ktorými sa najviac obklopujete.“

Príbeh jedného vzostupu...

2011 – Začiatok

Jeden mladý študent, ktorý toto pravidlo spoznal, ma v roku 2011 oslovil s tým, že chce byť úspešný. Vedel, že ak sa spojí s niekým, kto už je tam, kam chce dôjsť on, zvyšuje svoje šance na úspech.

Vyžiadal si so mnou stretnutie, predstavil mi svoju ideu a požiadal ma, či by som ho nemohol na jeho ceste sprevádzať ako mentor.

Ja som súhlasil, no s jednou podmienkou: Akonáhle zistím, že sa neriadi tým, čo mu poviem, naša spolupráca skončí.

Vzostup…

Tento mladý muž dlhú dobu robil všetko podľa toho, ako sme sa dohodli. A jeho cesta bola nevídaným úspechom. Vybudoval najväčší Fitness portál v strednej Európe, stal sa marketingovým riaditeľom druhej najväčšej Európskej mediálnej spoločnosti, začal spolupracovať so slovenskými a českými celebritami…

Všetko fugovalo skvele. Na čo sme spoločne siahli, to sa podarilo. Princípy, ktoré som ho naučil, sme dokonca začali odovzdávať druhým cez náš spoločný vzdelávací projekt.

Zvrat…

Potom som začal mať pocit, že sa niečo začalo kaziť. Náš kontakt postupne ustával, a už len z diaľky som pozoroval, ako sa jeho príbeh vyvíjal.

Netrvalo dlho a dozvedel som sa, že tento mladý muž sa spojil s ľuďmi, ktorí… ako to povedať…
Jednoducho, jeho realita a hlavne prosperita sa zrazu veľmi rýchlo zmenila.

Žiaľ, nie k lepšiemu.

Nedávno mi sám k tomu povedal: „Peťo, prestal som používať, čo si ma naučil“.

Pád (ktorý stál milióny…)

Stratil viac ako 60.000 Eur (takmer dva milióny korún!). Podľa jeho vlastných slov – prišiel nielen o peniaze, no takmer prišiel o celú značku, ktorú niekoľko rokov budoval.

Dva milióny… to naozaj neustojí každý. Zvlášť v mladom veku, Tento mladý muž sa stal svedkom svojho vlastného pádu. Pritom vie, ako fungujú princípy prosperity a takisto ovláda aj účinné technológie.

Čo sa teda stalo??

…??

Prečo k tomu pádu došlo, čo presne boli kroky, ktoré pád spôsobili a ako tento príbeh pokračoval ďalej?
A samozrejme – kto je tento mladý muž? 

Nájdite si čas v pondelok 19.10.2015 o 20:30 a prihláste sa na náš spoločný bezplatný webinár (klik). Sľubujem vám, bude to stáť za to.

Stanete sa jednak priamymi svedkami toho, čo sa stalo a tiež toho, či tento človek dosiahol svoj cieľ, ktorý znel: „Do roka som tam, kde som bol predtým“. 

Teším sa na vás v pondelok – a… mrknite sa ešte na PS-ko dole ;)

Peter Sasín, Váš NLP Tréner

Peter Sasín Podpis
Peter Sasín, Váš NLP Tréner a autor knihy TRIUMF

P.S.1: Áno, pomohol som mu znova. No stačilo to, aby to naozaj klaplo? Zistite sami v pondelok na našom spoločnom webinári.

P.S.2: Plus, dozviete sa, ktoré 3 kroky vedú priamou cestou ku každej prosperite. Vidíme sa v pondelok o 20:30. Už teraz sa na to teším, bude to naozaj výnimočný webinár :)

 Články a Vysielanie NLP Akadémie vo vašom mobile alebo tablete? Kliknite na Google play, alebo na App Store a stiahnite si aplikáciu NLP Akadémie:

Aplikácia NLP Akadémie pre Android na Google Play - kliknite

available-on-the-app-store-logo

Peter Sasín Kniha TRIUMF - Váš nový životný príbeh v predaji

 

,

No comments yet.

Pridaj komentár

NLP Akadémia - official member of Society of NLP