Princíp Láskyplnej šelmy – Pocit v koži Pumy

Predstavte si, že vidíte pumu, ktorá…

… pokojne leží na zemi a pozoruje bieleho zajaca pred sebou. (Tá puma je práve sýta.)

cougar-718092_640

Otázka 1: Chceli by ste byť v takejto situácii skôr tou pumou, alebo radšej tým zajacom? Kto z nich sa podľa vás práve cíti sebavedomejšie a bezpečnejšie? (Nezabudnite, puma je sýta a zajac je v bezpečí. Lenže ako sa asi cíti každý zajac v blízkosti pumy?)

Neviem, ako vy, no ja by som chcel byť…

…na sto percent v koži (a pocitoch) tej pumy! :)

Otázka 2: Ako to urobiť, aby ste sa presne ako puma cítili v akejkoľvek situácii, v ktorej sa bežne nachádzate? (V komunikácii, v kontakte so zákazníkmi, hovorenie pred ľuďmi, oslovenie druhého pohlavia… a podobne?)

Skvelá správa je, že presne o sebavedomí (a účinných NLP technikách) budem hovoriť už túto nedeľu na mojom online workshope…

Tajomstvo Sebavedomej Mysle >>

„Na tomto webinári vám odhalím Tajomstvo prirodzene sebavedomých ľudí.“

Rezervujte si preto vaše miesto zdarma tu: Tajomstvo Sebavedomej Mysle… webinár zdarma >>

>> Na tomto online workshope vám prezradím, ako funguje prirodzené sebavedomie + čo myslím pod princípom „Láskyplnej šelmy“, a takisto, čo presne môžete urobiť, aby ste si vytvorili, kedykoľvek to budete potrebovať, svoje Okamžité sebavedomie.

Ako sa na webinári zúčastniť?

Je to jednoduché: zabezpečte si miesto na mojom webinári, ktorý vysielam naživo už v Nedeľu, 15.11. o 20:30 hod. kliknutím sem. Na stránke, ktorá sa otvorí, zadáte svoj email a naň vám príde pozvánka na webinár.

(Nezabudnite, webinár je zdarma, preto má zmysel konať rýchlo a rezervovať si svoje miesto teraz, kým to máte čerstvo v mysli.)

Teším sa na Vás, bude to skvelý a hlavne prínosný večer!

Peter Sasín, Váš NLP Tréner

Peter Sasín Podpis

Peter Sasín,
Váš NLP Tréner a autor knihy TRIUMF

P.S.1: Vedeli ste, že na tomto webinári Vám odhalím princípy a informácie z poľa ľudskej psychológie, ktoré vás nenaučia ani na seminároch za stovky Eur?

P.S.2: Samozrejme, ako vždy mi môžete pokladať vaše otázky na tému sebavedomie a NLP, rád ich naživo zodpoviem. Poviem vám aj, ktoré mýty na tému sebavedomia existujú a aké techniky dokážete využiť pre svoje okamžité sebavedomie. Veľmi sa teším, bude to skvelý webinár! :)Články a Vysielanie NLP Akadémie vo vašom mobile alebo tablete? Kliknite na Google play, alebo na App Store a stiahnite si aplikáciu NLP Akadémie:

Aplikácia NLP Akadémie pre Android na Google Play - kliknite

available-on-the-app-store-logo

Peter Sasín Kniha TRIUMF - Váš nový životný príbeh v predaji

 

,

No comments yet.

Pridaj komentár

NLP Akadémia - official member of Society of NLP