Spustili sme prvé online vysielanie o NLP a Osobnom raste

Počúvajte vysielanie o NLP a o Osobnom raste

Počúvajte vysielanie o NLP a o Osobnom raste kdekoľvek chcete :)

[display_podcast]

Počúvajte prvé online Vysielanie o NLP (neuro lingvistickom programovaní) a o osobnom raste na slovenskom a českom internete. Peter Sasín a Iveta Klimeková vám budú každú stredu prinášať nový diel Vysielania o NLP.

Váš osobný rast nikdy nebol jednoduchší a zábavnejší

Vo Vysielaní o NLP získate konkrétne tipy z modelu NLP. Môžete si vyskúšať rôzne cvičenia a navyše každý týždeň dostanete podnet, ktorý keď počas týždňa budete robiť, bude to mať pozitívny vplyv na váš život.

Tipy, ktoré vám odporučíme vo Vysielaní o NLP sú jednoduché a prinášajú výsledky.

Všetky časti vysielania nájdete na stránke: www.nlp-akademia.sk/vysielanie.

Počúvajte nás pri športe, v aute, na dovolenke…

Každý diel Vysielania o NLP si môžete celkom zdarma stiahnuť na váš počítač, smartfón, alebo do vášho mp3 prehrávača. Vezmite si nás so sebou do práce, na šport, alebo na dovolenku :) Všetky diely si môžete napáliť na CD a počúvať nás napr. v aute.

Našim cieľom je zoznámiť vás s modelom NLP, aby ste z neho mohli profitovať vo vašom každodennom živote. Preto sme si dali za cieľ sprevádzať vás pri vašej pozitívnej zmene. Tešíme sa na čas, ktorý spolu strávime a tiež na vaše podnety a ohlasy.

Páči sa vám Vysielanie o NLP? Prosím, odporučte nás :)

Ak sa vám bude Vysielanie o NLP páčiť, odporučte ho prosím vašim blízkym, o ktorých viete, že ich zaujíma ich osobný rast.

Ďakujeme a ostaňte s nami :)

Peter Sasín a Iveta Klimeková
NLP Akadémia

Počúvajte Vysielanie o NLP teraz >>

, , ,

-

NLP Akadémia - official member of Society of NLP