Uff – to bolo leto! Bolo aj vaše leto tak trochu bláznivé, hravé a úspešné? :)

… Zakaždým so záujmom pozorujem, ako sa mnohí ľudia len ťažko s niečím lúčia. Napríklad práve s letom. A to aj vtedy, keď na prvý pohľad to leto pre nich nebolo ani trochu optimálne. 

Možno ste aj vy totiž počas tohto leta nejedenkrát počuli, aké sú neznesiteľné horúčavy, aké je sucho a mnohí sme sa pravidelne dozvedali, že je akosi „v móde“ kolabovať. 

maldives-666118_640_1

Pritom veľmi pravdepodobne práve tí ľudia, ktorí boli najnespokojnejší, budú raz v budúcnosti hovoriť o tomto lete ako o „ozajstnom“ lete, ako o časoch, kedy letá boli ešte letami…

Prítomný okamih + skvelé správy z éteru! :)

V tomto prípade som oveľa radšej v prítomnom okamihu a svoje myšlienky sústredím na to, čo mi robí dobré pocity. Výsledky sú zakaždým fantastické. Dobré správy totiž potom na seba nenechajú dlho čakať :)

A aj tentokrát… Jeden z výsledkov je, že stále viac médií javí zvýšený záujem o našu prácu na poli NLP. Som veľmi rád, že aj týmto spôsobom môžeme viac a viac ľudí inšpirovať, ako dokážu jednoducho a ľahko meniť svoje životy.

Skvelé rozhovory nielen o NLP som viedol napríklad v Rádiu Slovensko, či Rádiu Európa 2 (Vypočuť si ich môžete tu: Médiá o nás).

Jesenný NLP Pracitioner bude opäť neskutočný! Prejdete si aj vy svojou pozitívnou premenou?

Samozrejme, veľmi sa tešíme na naše úspešné a overené projekty, ako je hlavne náš certifikovaný Jesenný NLP Practitioner (ktorý začína už 6. 10. a ešte je pár miest voľných ;).

Možno aj vy sami práve premýšľate, v čom konkrétne vám tento seminár dokáže pomôcť…? Tento Practitioner je síce posledný v tomto roku, no iste vás bude inšpirovať krásne video, ktoré pre nás pripravili a nahovorili naši NLP Practitioneri. Ako oni vnímajú tento seminár a hlavne, čo im priniesol?

Pozrite sa na video:

>> Neviem, ako vy, no ja osobne som si toto leto extrémne užil. No i tak (a možno práve preto) sa neskutočne teším na prichádzajúcu jeseň.

Bude totiž priam čarovná :)

Verím, že aj vy odštartujete do novej časti roka v pohode a so Zámerom stále na sebe pracovať a zlepšovať sa.

Držím pri tom palce a teším sa na Vás :)

Peter Sasín, Váš NLP Tréner

Peter Sasín Podpis
Peter Sasín, Váš NLP Tréner a autor knihy TRIUMF

P.S.: Vedeli ste, že 6. 10. okrem Jesenného NLP Practitionera štartujeme aj náš 4-dňový Ultimatívny úvod do NLP? Pozrite sa na popis: Ultimatívneho úvodu do NLP :) >>Články a Vysielanie NLP Akadémie vo vašom mobile alebo tablete? Kliknite na Google play, alebo na App Store a stiahnite si aplikáciu NLP Akadémie:

Aplikácia NLP Akadémie pre Android na Google Play - kliknite

available-on-the-app-store-logo

Peter Sasín Kniha TRIUMF - Váš nový životný príbeh v predaji

 

No comments yet.

Pridaj komentár

NLP Akadémia - official member of Society of NLP