V kníhkupectve sa na mňa pozerali divne…

Toto zažil a napísal čitateľ Lukáš po prečítaní TRIUMFu…

Peter, nikdy som o Vás nepočul, zatiaľ som len v polke Triumfu a je to veľmi silné. Dva dni dozadu sa na mňa v Panta Rhei divne pozerali, keď som platil päť Vašich knižiek. Musel som ich darovať známym a rodine, taký som nadšený. Ešte raz vďaka za to, že učíte ľudí skutočne žiť svoj život! – Lukáš V.

(Lukáš, ďakujem Vám za úprimný a krásny ohlas! – Peter Sasín)

Peter Sasín - TRIUMF v Panta Rhei

Kniha, ktorá naozaj mení pohľad na svet. Môže byť tým najlepším darčekom vašich Vianoc…

Poznáte to…?

Tiež si každoročne lámete hlavu, čo darovať svojim blízkym, kolegom, či obchodným partnerom? Fľašu od Vás dostali už posledných x rokov dozadu a papuče, či peniaze v obálke… nie každý prijme s nadšením.

Osobne mám najradšej také darčeky, ktoré ma potešia a súčasne mi prinesú celoživotný úžitok. Ako to vnímate Vy…?

Preto som rád, že Vám môžem ponúknuť knihu TRIUMF, ktorá poteší a súčasne bude prinášať úžitok po celý život. (Nadšené ohlasy čitateľov tomu jasne nasvedčujú a prečítať si ich môžete TU >>). Kniha TRIUMF je navyše ešte stále veľmi čerstvá novinka a je vysoká pravdepodobnosť, že Vaši blízki ju ešte nevlastnia.

Vyberte si preto, či chcete TRIUMF s mojim podpisom, alebo radšej v hromadnej zľave (už od 10 ks).

Poznámka: Ak chcete knihu aj s venovaním pre seba, či Vašich blízkych, napíšte nám to, prosím, do poznámky pri objednávke v našom eshope (osobné venovanie je možné len pri platbe kartou, alebo prevodom).

Alebo chcete knihu darovať svojim zamestnancom a získať ju v hromadnej zľave?

Pozrite sa na našu ponuku pre firmy, ktoré hľadajú kvalitný darček pre svojich spolupracovníkov. Nájdete tu hromadné zľavy už od 10 ks a navyše možnosť získať moju firemnú prednášku v cene 1 800 Eur celkom zdarma! (Celkovo ušetríte od 7 do 7.190 eur.)

Takže všetko prehľadne TU:

1. TRIUMF na našom Eshope (aj s mojim podpisom) >> 2. TRIUMF – hromadné zľavy (už od 10 ks) >>

Pripravte sa na to, že toto budú naozaj Triumfálne Vianoce! Už čoskoro vo Vašej poštovej schránke :)

Peter Sasín, Váš NLP Tréner

Peter Sasín Podpis
Peter Sasín, Váš NLP Tréner a autor knihy TRIUMF

P.S.1: TRIUMF samozrejme dostanete aj vo všetkých predajniach v sieti Panta Rhei (kniha je vyložená na stoloch v kategóriách „Novinky, Pre úspešných, Motivácia…“ a takisto ju dostanete aj v online kníhkupectve Martinus :)

P.S.2: Nezabudnite, že objednávky vybavujeme denne a to znamená, že ak si objednáte ešte dnes, Váš TRIUMF v pohode stihne prísť do Vianoc. A budete mať pokoj :)Články a Vysielanie NLP Akadémie vo vašom mobile alebo tablete? Kliknite na Google play, alebo na App Store a stiahnite si aplikáciu NLP Akadémie:

Aplikácia NLP Akadémie pre Android na Google Play - kliknite

available-on-the-app-store-logo

Peter Sasín Kniha TRIUMF - Váš nový životný príbeh v predaji

 

No comments yet.

Pridaj komentár

NLP Akadémia - official member of Society of NLP