Ultimatívny Úvod do NLP – Štvordňový intenzívny NLP Kurz

Narodili ste sa, aby ste boli skvelí, úspešní, silní, sebavedomí… Ak sa tak momentálne necítite, je čas na návrat k pôvodnému plánu

Trvanie: 4 dni (Ut-Pi) Jeseň 2024
Miesto:  Bratislava


Tréneri: Peter SasínIveta Klimeková (obaja licencovaní a certifikovaní NLP Tréneri priamo Dr. Bandlerom – zakladateľom NLP)

Zaujímate sa o NLP a chcete podniknúť veľký krok do tohto fascinujúceho modelu?

Milióny ľudí po celej planéte už zažili svoju vlastnú premenu pomocou NLP. Dokázali sa zbaviť strachu, obáv a začali naplno žiť svoj život.

Chcete sa aj vy posunúť ďalej v mnohých životných oblastiach? Chcete aj vy vedieť, ako sa úplne jednoducho a s pomocou modelu NLP stanete pokročilým užívateľom svojej geniálne dizajnovanej mysle?

Seminár „Ultimatívny úvod do NLP“ je štvordňový seminár spojený s intenzívnym tréningom, ktorý vás naučí zaobchádzať so svojimi emóciami, zlepšíte sa v komunikácii a samozrejme – zažijete pozitívnu transformáciu svojej osobnosti.

Pre koho je seminár: „Ultimatívny úvod do NLP“ určený?

Tento intenzívny NLP seminár je pre vás vhodný, ak:

 • Chcete na vlasnej koži spoznať model NLP;
 • Chcete ovládnuť NLP techniky, ktoré používajú tí najúspešnejší v biznise, športe, terapii…
 • Ak ste zatiaľ nenašli čas (či financie), aby ste mohli navštíviť náš kompletný certifikovaný seminár NLP Practitioner;
 • Chcete pred návštevou NLP Practitionera dôkladne spoznať a overiť si naše NLP majstrovstvo;
 • Chcete spoznať podobne naladených ľudí, s ktorými sa zoznámite, s ktorými budete trénovať a s ktorými sa navzájom podporíte pri vašej pozitívnej premene :) …

Skvelá správa je, že sme práve pre vás pripravili účinné a okamžite aplikovateľné techniky, ktoré vám pomôžu zvýšiť vašu pohodu, sebavedomie, výkon… Skrátka všetko to, čo je pre vás v živote podstatné.

Čo vám tento kurz spojený s tréningom prinesie…

 • Zlepšite svoj biznis a príjmy – v tom vám pomôžu komunikačné techniky z modelu NLP;
 • Vylepšíte svoju schopnosť pracovať s vašimi cieľmi;
 • Zlepšite svoje vzťahy – získate schopnosť vcítiť sa do iných a lepšie ich tak pochopiť. Navyše sa po kurze dokážete lepšie s vašim okolím zladiť. Vaše vzťahy budú opäť prekvitať :)
 • Zlepšite svoje zdravie – získate nové podvedomé presvedčenia a postoje, ktoré vám pomôžu preprogramovať sa na viac zdravia;
 • Zvýšte si svoje sebavedomie – objavte a naučte sa techniky, ktoré používajú prirodzene sebavedomí ľudia. Sebavedomie je skvelá vec a odteraz oveľa viac vašou prirodzenou súčasťou;
 • Naučte sa zaobchádzať s obavami či strachom a nahraďte negatívne emócie akýmkoľvek iným (pozitívnym) pocitom jednoduchým lusknutím prstov!

Prihláste sa na seminár >>

 

Zárukou kvality sú NLP Tréneri, certifikovaní svetovou špičkou

Peter Sasín a Iveta Klimeková sú NLP Tréneri, certifikovaní priamo zakladateľom NLP – Dr. Richardom Bandlerom.

Pri transformačnej práci s podvedomím je nesmierne dôležité mať záruku profesionality a skúseností. Na NLP Akadémii smú tréningy viesť výlučne overení a certifikovaní NLP Tréneri.
U nás máte záruku, že svojej práci rozumieme a že vám pomôžeme bezpečnou a najrýchlejšou cestou dosiahnuť vaše ciele.

Chcete vedieť, ako dokážete aktivovať svoje vnútorné zdroje pomocou NLP?

Spoznajte fascinujúci svet NLP v sprievode dvoch skúsených & certifikovaných NLP Trénerov – Petra Sasína a Ivety Klimekovej.

Ste pripravení dať svojmu životu nový smer a ktovie…, možno aj úplne nový zmysel? :)

Tešíme sa na vás!

Cena seminára: 990,- € s DPH (Namiesto 1190 Eur. Ušetríte tak 200 Eur, keď sa prihlásite teraz. V cene je občerstvenie počas prestávok)
Trvanie seminára: 4 dni (Ut-Pi) Jeseň 2024
Miesto: Bratislava


Tréneri: Peter Sasín, Iveta Klimeková (obaja licencovaní a certifikovaní NLP Tréneri priamo Dr. Bandlerom – zakladateľom NLP)

Prihláste sa na seminár >> 


NLP Akadémia - official member of Society of NLP